Zapisz się na seminarium i wyznaczaj kierunki z najnowszymi wersjami oprogramowania Autodesk dla przemysłu

  Autodesk zaprezentował najnowsze portfolio oprogramowania dla przemysłu. Już teraz można zarejestrować się na seminarium, wybierając dogodną lokalizację i termin, aby zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami Autodesk do cyfrowego prototypowania oraz zarządzania cyklem życia produktu (PLM).

  Zapraszamy do udziału w serii seminariów poświęconych prezentacji najnowszych wersji oprogramowania Autodesk® i usług Autodesk Cloud. Lista seminariów i rejestracja na stronie www.autodesk.pl/2013_events.

  Uczestnicy będą mili okazję zapoznać się z całym zakresem funkcjonalności zaawansowanych narzędzi do projektowania produktów i planowania układu zakładów przmysłowych. Sprawdź sam, jak dzięki wykorzystaniu najnowszych rozwiązań, dostępnych już teraz w pakietach Autodesk Design Suites 2013,  można:

  • przekształcić nawet najbardziej innowacyjne pomysły w nowe produkty, zwiększając tym samym zyski;
  • projektować innowacyjne produkty szybciej, ryzykując mniej, a przy tym niższym kosztem, dzięki wykorzystaniu zaawansowanych funkcji oprogramowania Autodesk do projektowania i przeprowadzania symulacji;
  • rozwijać schematy produkcji szybciej i bardziej wydajnie, tworzyć wierne rysunki na podstawie modelu fabryki, optymalizować systemy produkcji już na wczesnym etapie projektowania;
  • zarządzać, śledzić zmiany oraz wymieniać się danymi projektowymi produktów w niezwykle elastycznym i bezpiecznym środowisku.

  W trakcie seminariów zaprezentowane zostaną m.in. pakiety Autodesk® 2013 Product Design Suite i Autodesk® 2013 Factory Design Suite, a także oprogramowanie Autodesk®  Simulation, Autodesk® Vault, oraz Autodesk® 360 Nexus.

  Odwiedź stronę www.autodesk.pl/2013, aby sprawdzić portfolio oprogramowania Autodesk 2013.