T-Systems Polska przebuduje infrastrukturę teleinformatyczną w Volkswagen Poznań

  Volkswagen Poznań podpisał z T-Systems Polska umowę na kompleksową wymianę i budowę infrastruktury teleinformatycznej. W ramach kontraktu w zakładzie wymienione zostaną urządzenia aktywne sieci LAN oraz uzupełnione okablowanie strukturalne.

  T-Systems przebuduje także sieć WLAN, dostarczy rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa (zarówno sprzętowe, jak i aplikacyjne) oraz przeprowadzi szkolenia dla pracowników klienta. Całość prac powinna zostać zakończona do końca sierpnia 2010 roku.

  „Firma T-Systems świadczy dla nas zarówno usługi telekomunikacyjne jak i IT w obszarze integracji systemów” – powiedział Edward Lachowicz, Dyrektor Działu IT w Volkswagen Poznań. – „Podejmujemy współpracę na poziomie globalnym oraz na rzecz realizacji projektów lokalnych. Wierzymy, że wybór firmy T-Systems do kolejnego, trudnego organizacyjnie i logistycznie przedsięwzięcia, potwierdzi jej wysokie kompetencje i dużą elastyczność.”

  Oferta złożona przez T-Systems, dzięki kompleksowej obsłudze, doskonałej znajomości fabryk i specyfiki klienta, została w toku przeprowadzonego postępowania przetargowego przez menedżerów Volkswagena w Poznaniu jak i siedzibie głównej oceniona najwyżej.

  „Współpraca T-Systems Polska z Volkswagen Poznań trwa już ponad 7 lat. Cieszy nas bardzo, że nadal będziemy realizować wspólne projekty wspomagając naszego klienta w optymalizacji zasobów ICT” – dodaje Maciej Plebański, Dyrektor Sprzedaży IT w T-Systems Polska.

  T-Systems Polska zapewni również na całość zaoferowanych urządzeń wsparcie objęte restrykcyjnymi czasami SLA.