FASHION WEEK

EDF zainwestuje 1,8 mld euro w budowę elektrowni węglowej w Polsce
Francuski państwowy gigant Electricite de France (EDF) poinformował w poniedziałek, że zainwestuje około 1,8 mld euro w budowę 900-megawatowej elektrowni węglowej w Rybniku. Jest...

GADGET WORLD

BEST Smartphones

Zrealizuj cel zero wypadków
Wszędzie tam, gdzie w miejscu pracy pojawia się ryzyko, zazwyczaj wiele czasu zajmuje zamawianie i oczekiwanie na nowe znaki bezpieczeństwa, które będą ostrzegać pracowników przed zagrożeniami i wskazywać im, w jaki sposób można uniknąć wypadku. Używając profesjonalnej drukarki do znaków oraz oprogramowania, firmy mogą projektować, drukować i wdrażać nowe znaki o wiele szybciej, dzięki czemu zmniejszają liczbę wypadków w pracy i tym samym wspierają realizację programu zero wypadków.

DON'T MISS

POPULAR VIDEO

Nie ma chętnych na udziały Polmo-Gniezno
Ministerstwo Skarbu Państwa unieważniło przetarg na nabycie udziałów spółki Polmo- Gniezno. W wyznaczonym terminie, który upłynął kilkanaście dni temu nie wpłynęła żadna oferta. Minister Skarbu, w listopadzie zaprosił do składania ofert w przetargu publicznym na nabycie 6,7% udziałów (586) spółki Polmo - Gniezno. Podstawowym przedmiotem działalności firmy jest m.in.: produkcja elementów uzębionych oraz różnego rodzaju przekładni zębatych dla przemysłu motoryzacyjnego oraz innych gałęzi przemysłu.

HOLIDAY RECEPIES

EVEN MORE NEWS