SC207 – wydajny panel operatorski w dobrej cenie

SC207 to najnowszy produkt firmy ESA, włoskiego producenta wysokiej jakości terminali i komputerów dla przemysłu. 7-calowy panel łączy doskonałe parametry obrazu i szeroką gamę funkcjonalności z przystępną ceną.

SC207 to pierwszy model w zupełnie nowej, ekonomicznej serii terminali SC (Simple Control). Panoramiczny ekran SC207 wyposażony jest w dotykową matrycę LCD TFT z podświetleniem białymi diodami LED, wyświetlającą ponad 65 tys. kolorów. Wysoka rozdzielczość zapewnia doskonałe odwzorowanie obrazów i tekstu oraz wystarczającą przestrzeń roboczą do wyświetlania zaawansowanych aplikacji wizualizacyjnych. Minimalna, gwarantowana przez producenta żywotność podświetlenia wynosi 50 000 godzin. Terminal przystosowany jest do pracy w trudnych warunkach przemysłowych, jego obudowa wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa (ABS) i zapewnia mu trwałość oraz odporność na niekorzystne temperatury, zarysowania i uderzenia. Stopień ochrony urządzenia to IP65 (z frontu).

Terminal wyposażony jest w porty Ethernet, szeregowy RS232/RS485 (zintegrowany MPI), USB (host i device) oraz slot na karty SD i MMC.

SC207 programowany jest dedykowanym, darmowym pakietem Polymath SmartClick. Jest to  narzędzie do tworzenia aplikacji wizualizacyjnych zawierające wiele funkcji ułatwiających i przyspieszających projektowanie. Terminale SC można także programować innymi pakietami softwarowymi ESA: Polymath Advanced i Polymath HMI.

Najważniejsze cechy SC207:

– europejska jakość i solidność wykonania w cenie konkurencyjnej wobec wyświetlaczy dalekowschodnich.

– programowanie darmowym pakietem narzędziowym SmartClick, dzięki czemu użytkownik ogranicza koszty wdrożenia już na pierwszym etapie inwestycji. Wśród wielu funkcjonalności pakietu warto wspomnieć symulator projektów czy bogatą bibliotekę gotowych elementów, również animowanych.

– doskonała jakość obrazu – rozdzielczość 800×480 pikseli , jasność 500 cd/m2 (z możliwością regulacji).

– minimalna gwarantowana przez producenta żywotność podświetlenia – 50000h

– procesor Intel PXA 270 z taktowaniem 520 MHz, 32 MB pamięci RAM, 64 MB Flash

– szeroka lista dostępnych driverów komunikacyjnych pozwalająca podłączać urządzenia wielu producentów automatyki.

www.promocjaesa.sabur.com.pl