Połączenie firm Predictive Service i Lewellyn Technology

Align Capital Partners („ACP”) z przyjemnością ogłasza połączenie firm Predictive Service z Cleveland („Predictive”) z Lewellyn Technology z siedzibą w Indianapolis („Lewellyn”). W listopadzie ACP przejął większościowy pakiet udziałów w Lewellyn. To strategiczne połączenie pozwala stworzyć usługodawcę w zakresie zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (EAM), konserwacji predykcyjnej, doradztwa i usługi naprawczych, celem której jest obniżanie kosztów operacyjnych, poprawa efektywności i zapewnienie bezpieczeństwa klientom na całym świecie.

Centralnym elementem oferty Predictive w zakresie EAM jest oprogramowanie ViewPoint®, które umożliwia zbieranie danych, analizę i podejmowanie decyzji w celu zaspokojenia potrzeb klientów w zakresie konserwacji i napraw. Pozwala to nie tylko zapobiegać awariom sprzętu, ale także podejmować działania w zakresie oszczędności energii i kosztów.

To naprawdę znacząca inwestycja w naszą obecną platformę Lewellyn” – mówi Chris Jones, partner zarządzający ACP. „Oferta zwiększania wydajności operacyjnej proponowana przez Predictive w połączeniu z pakietem usług związanych z bezpieczeństwem oferowanym przez Lewellyn, tworzy wyjątkowego dostawcę usług w branży zarządzania zasobami przedsiębiorstwa i bezpieczeństwa. Zespoły kierownicze obu firm mają szerokie doświadczenie, które można wykorzystać i połączyć w celu uzyskania trwałych podstaw przyszłego wzrostu.”

Znam Dona od wielu lat, dlatego jestem podekscytowany współpracą z nim i zespołem Predictive, mając na celu stworzenie wiodącej platformy operacyjnej w zakresie wydajności i bezpieczeństwa” – mówi Mike Vea, dyrektor Lewellyn. „Jestem przekonany, że nasi klienci zauważą wysoką wartość w połączeniu naszych wykwalifikowanych specjalistów ds. bezpieczeństwa i niezawodności oraz solidną platformę technologiczną.”

Jestem niezwykle dumny z naszej zdolności do pomocy klientom w poprawie żywotności sprzętu poprzez nasze doradztwo w zakresie niezawodności, konserwacji predykcyjnej i usług naprawczych na prawdziwie globalną skalę”, powiedział Don Frankel, prezes firmy Predictive. „Cieszę się, że mogę współpracować z ACP i Lewellyn, aby rozszerzyć naszą zdolność pomagania klientom w rozwiązywaniu ich potrzeb w zakresie niezawodności i bezpieczeństwa.”


Źródło: Predictive Service Europe