Panele iX serii TxA firmy Beijer Electronics

Firma Beijer Electronics rozszerzyła gamę produktów HMI o nowe panele iX z serii TxA. Innowacyjne panele dotykowe łączą w sobie zaawansowaną funkcjonalność dla operatora z kompaktowym formatem i nowoczesnym projektem.

 

Solidna obudowa z lekkiego aluminium zapewnia długotrwałe użytkowanie nawet w trudnych warunkach przemysłowych. Nowy urządzenie HMI zostało wyposażone w wydajny procesor ARM i preinstalowany system operacyjny Windows CE, dzięki czemu oferuje dużą wydajność pozwalającą prezentować realistyczne środowisko graficzne. Całkowicie płaski panel przedni zapewnia powierzchnię wolną od kurzu. Wyświetlacz TFT o regulowanej jasności jest wyposażony w bezobsługowe podświetlenie LED o dużej żywotności.

Nowe panele iX z serii TxA występują w trzech wersjach wielkości 4,3”, 7” oraz 10,4 ”. Wyświetlacze szerokoekranowe w urządzeniach 4,3” i 7” mają o 30% większy obszar wyświetlania, co rozszerza możliwości urządzenia w przypadku skomplikowanych operacji ekranowych. Wszystkie panele iX serii TxA są wyposażone w oprogramowanie iX runtime

nie posiadające ograniczeń.

Uniwersalne panele dotykowe pokazują pełnię możliwości dzięki iX Designer – intuicyjnemu narzędziu programowemu opartemu o system Windows, które ma ogromne możliwości działania. Użytkownicy mogą używać predefiniowanych graficznych elementów wektorowych z rozległej biblioteki do tworzenia własnych obiektów. Wszystkie te elementy można przechować i ponownie wykorzystać w przyszłości. Pozwala to zaoszczędzić cenny czas i sprawia, że koncepcja iX to opłacalne rozwiązanie HMI.