PARTNERZYAUTOMATICON - Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów
Targi AUTOMATICON są od lat największym w Polsce profesjonalnym forum, na którym spotykają się producenci i odbiorcy automatyki przemysłowej. Targi dają doskonałą możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć w dziedzinach: automatyki i robotyki. Impreza jest licznie odwiedzana przez specjalistów poszukujących nowych rozwiązań technicznych jak również jest bogatym źródłem informacji dla projektantów oraz integratorów systemów.
Więcej informacji: http://www.automaticon.pl
CENERG - Międzynarodowe Targi Czystej Energii
Jest to jedyne w Polsce wydarzenie o charakterze konferencyjno-seminaryjnym poświęcone wyłącznie ekologicznym źródłom energii.
Swoją popularność Targi zawdzięczają specjalnej formule łączącej warsztaty i szkolenia dla specjalistów z prezentacją sprzętu i najnowszych technologii. Wydarzenia towarzyszące wystawie promują urządzenia i innowacyjne technologie pozyskiwania energii dla mieszkalnictwa, przemysłu, transportu oraz usług związanych z tą sferą wykorzystywania energii.
Więcej informacji: http://www.cenerg.pl
CONTROL-STOM - Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej
CONTROL-STOM - wszystko o technikach pomiarowych. To okazja do zaprezentowania najnowszych technologii i zdobycia niezbędnej w branży wiedzy. Dodatkowym atutem wystawy są spotkania branżowe, szkolenia, prezentacje i konferencje.
Czysta Energia
CZYSTA ENERGIA to miesięcznik ogólnopolski w całości poświęcony sprawom związanym z energią przyjazną środowisku, niekonwencjonalnym w tym odnawialnym jej źródłom oraz technologiom wytwarzania zgodnym z zasadami ochrony środowiska, a także sprawom poszanowania energii i poprawy efektywności energetycznej.
Więcej informacji: http://www.czystaenergia.pl
Datacomp Sp. z o.o.
Firma Datacomp Sp. z o.o. jest znanym i cenionym na polskim rynku producentem i dystrybutorem specjalistycznego oprogramowania dla branży budowlanej i mechanicznej, jak również dla branży produkcyjnej oraz dla sektora zamówień publicznych.
Więcej informacji: http://www.datacomp.com.pl
decyzje-IT.pl
decyzje-IT.pl to specjalistyczny, internetowy serwis branży IT stanowiący centrum wiedzy na temat oprogramowania dla biznesu (m.in. systemów klasy BI i Controlling, BPM, CRM, ERP, Finanse i księgowość, MES, SCM, PLM).
Więcej informacji: http://decyzje-it.pl
DREMA - Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego
W targach DREMA, które są najważniejszym tego typu wydarzeniem w regionie Europy Środkowo Wschodniej udział biorą czołowi producenci, dostawcy oraz dystrybutorzy techniki oraz technologii obróbki drewna będącej domeną różnej wielkości zakładów obróbki drewna. Udział w targach oznacza możliwość nawiązywania nowych oraz podtrzymywania istniejących kontaktów z profesjonalistami z branży, którzy aktywnie poszukują najlepszych na rynku rozwiązań technologicznych.
Więcej informacji: http://www.drema.pl
E-spawalnik.pl
Branżowy serwis dla spawalników. Zawiera opisy metod spawalniczych, zaproszenia na targi i konferencje techniczne oraz opisy nowych narzędzi spawalniczych. Katalog firm i oferty pracy dla spawaczy.
Więcej informacji: http://www.e-spawalnik.pl
eBiomasa.pl
eBiomasa.pl jest dynamicznie rozwijającym się portalem branżowym poświęconym pozyskiwaniu energii z biomasy, który powstał w 2007 roku. Przyciąga obecnie uwagę ponad 40 000 użytkowników miesięcznie, którzy mogą czynnie uczestniczyć w tworzeniu serwisu: dodając ogłoszenia, pisząc na forum, umieszczając zdjęcia i filmy poświęcone zagadnieniom OZE. W serwisie umieszczane są aktualności, artykuły tematyczne, wydarzenia branżowe i wiele innych.
Więcej informacji: http://www.ebiomasa.pl
ecomanager.pl
"Ecomanager" prezentuje najlepsze praktyki z zakresu proekologicznych rozwiazań w przemyśle i biznesie oraz ekoinnowacje. Jest źrodłem przejrzystej, rzetelnej i wyczerpującej informacji dla dużych zakładow przemysłowych, jak również mniejszych przedsiębiorców.
Więcej informacji: http://ecomanager.pl
EcoSquad
EcoSquad to portal informacyjno-branżowy, prowadzący działalność informacyjną oraz usługowo-doradczą z zakresu budownictwa ekologicznego.Portal także ułatwia firmom zainteresowanym budownictwem ekologicznym dostęp do informacji i produktów ekologicznych, co pozwala znacznie zaoszczędzić czas oraz uzyskać wiarygodną informację.
Więcej informacji: http://www.ecosquad.pl
ELEKTROTECHNIKA - Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń
Najnowsze rozwiązania w zakresie sprzętu elektrycznego, automatyki i systemów zabezpieczeń po raz 17-sty w Warszawie!
XVII Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2019 Warszawa, 13 – 15 marca, EXPO XXI.
Targi ELEKTROTECHNIKA skierowane są do producentów i użytkowników sprzętu niskiego, średniego i wysokiego napięcia oraz systemów alarmowych i rozwiązań umożliwiających instalację przewodów elektrycznych w nowoczesnych budynkach. Równolegle odbędą się Targi ŚWIATŁO oraz Wystawa TELETECHNIKA.
elektryka.org
Portal branży elektrycznej
Więcej informacji: http://www.elektryka.org
EMT SYSTEMS
EMT-Systems Sp. z o. o., firma działająca na rynku od 2006, specjalizuje się w organizacji szkoleń technicznych z zakresu mechatroniki i szeroko pojmowanych technik inżynierskich. Swoją ofertę kieruje głównie do służb utrzymania ruchu, w tym działów: automatyki, mechanicznych, energetycznych, technicznych oraz projektowo-konstrukcyjnych: www.emt-systems.pl Zakres działalności: • Prowadzenie szkoleń inżynierskich • Organizowanie warsztatów • Doradztwo i wsparcie wdrożeniowe • Usługi inżynierskie
Więcej informacji: http://emt-systems.pl
ENERGETAB - Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie
ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. To jedno z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego. Corocznie targi odwiedzane są przez liczne rzesze zwiedzających. Ekspozycja targowa obejmuje następujące obszary tematyczne: przesył, dystrybucję i rozdział energii elektrycznej i cieplnej; wytwarzanie energii elektrycznej i cieplnej; elektrotechnikę i elektronikę przemysłową.
Więcej informacji: http://www.energetab.pl
ENERGETICS - Lubelskie Targi Energetyczne
Najnowocześniejsze technologie, nowatorskie rozwiązania, platforma wymiany wiedzy i doświadczeń - to określenia charakteryzujące Targi ENERGETICS. Atrakcyjność i aktualność tematyki w połączeniu z niekwestionowaną siłą dotarcia Wystawców ze swoją ofertą, na jaką pozwoli obecność na Targach Energetycznych zapewni wszystkim Zwiedzającym wielu wartościowych i niezapomnianych doświadczeń.
EnergiaiDom.pl
Portal Energia i dom powstał po to, by przekazywać Państwu wiedzę na temat trendów w budownictwie pasywnym, ekologicznym i energooszczędnym.
Więcej informacji: http://www.energiaidom.pl
energoelektronika.com.pl
Portal informacyjny o firmach, dystrybutorach, producentach związanych z energoelektroniką i branżami pochodnymi
ENEX - Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki
Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki - impreza targowa poświęcona pozyskiwaniu energii ze źródeł konwencjonalnych i odnawialnych. Prezentowane urządzenia i technologie umożliwiają wytwarzanie, przesyłanie i dystrybucję energii.
Więcej informacji: http://www.enex.pl
espaw.pl
Portal spawalniczy espaw.pl to źródło informacji branżowych a także opis technologii i podstawowych pojęć dotyczących spawalnictwa. Na stronie znajduje się niewielki katalog fim zwiazanych ze spawalnictwem, giełda ogłoszeń spawalniczych a także oferty pracy dla spawaczy. Na forum spawalniczym można uzyskać pomoc ekspertów.
Więcej informacji: http://www.espaw.pl
EUROTOOL® - Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów
Uznawane są za jedno z najważniejszych miejsc spotkań specjalistów z branży obróbki mechanicznej w Europie Środkowo-Wschodniej!
Targi EUROTOOL® są ważnym katalizatorem innowacji w przemyśle i idealnym rynkiem dla interesów. To w Krakowie każdego roku międzynarodowi producenci i projektanci spotykają użytkowników, a w centrum uwagi jest branża obróbki materiałów i jej kluczowe technologie.
Więcej informacji: http://www.eurotool.krakow.pl
EXPO-GAS - Targi Techniki Gazowniczej
EXPO-GAS jest największą w Polsce wystawą specjalistyczną branży gazowniczej. Targi poświęcone są nowościom technicznym oraz rozwiązaniom systemowym w gazownictwie. Zakres branżowy targów obejmuje sieci i urządzenia gazowe, stacje gazowe, odbiorniki gazu, aparaturę kontrolno-pomiarową, automatykę przemysłową dla gazownictwa, tłocznie gazu, urządzenia, materiały i sprzęt do budowy i wyposażenia gazociągów, stacji redukcyjnych i tłoczni gazu, a także wydawnictwa branżowe.
Więcej informacji: http://www.expo-gas.pl
EXPOCHEM - Międzynarodowe Targi Przemysłu Chemicznego
EXPOCHEM to forum i miejsce spotkań oraz dyskusji środowisk gospodarczych, z udziałem międzynarodowych firm, przedstawicieli Ambasad oraz kooperantów i instytucji prezentujących kierunki rozwoju przemysłu chemicznego. Podczas EXPOCHEM odbywają się debaty ekonomiczno-gospodarce oraz spotkania biznesowe, które są doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów i zainteresowania zagranicznych partnerów i organizacji gospodarczych polskim rynkiem chemicznym.
Więcej informacji: http://www.expochem.pl
EXPOPOWER - Międzynarodowe Targi Energetyki
Targi Expopower to dobra okazja do przyjrzenia się międzynarodowym rozwiązaniom z zakresu przemysłu wytwarzania energii. Wystawcy prezentują swoją ofertę z obszaru: energetyki, elektrotechniki, maszyn i urządzeń elektrycznych, przewodów i łączników, sterowania i kontroli, czy budownictwa energetycznego i ochrony środowiska w energetyce. Targi obfitują również w wydarzenia dedykowane specjalistom – bezpłatne szkolenia, seminaria i konferencje.
Więcej informacji: http://www.expopower.pl
FASTENER POLAND
Przed nami wydarzenie, jakiego w Polsce i całej Europie Środkowo-Wschodniej jeszcze nie było. Targi w Krakowie wraz z ELAMED – wydawcą czasopisma FASTENER w dniach 28-30 listopada w EXPO Kraków zorganizują premierowe Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND. Polska jest piątym producentem elementów złącznych w Europie. Do tej pory przedstawiciele tego niezwykle szybko rozwijającego się sektora gospodarki nie mieli swojego targowego miejsca spotkań. Zainteresowanie nim na niespełna trzy miesiące przed inauguracją jest bardzo duże, spośród do tej pory zgłoszonych firm ponad 60% pochodzi spoza naszego kraju!
ForManWay
ForManWay to zespół ekspertów w obszarze rekrutacji. Jako specjaliści, jesteśmy doradcami dla tych, którzy szukają pracy oraz dla tych, którzy szukają odpowiedniego pracownika. Obszary, w których działamy to przede wszystkim branża techniczna, informatyczna oraz konsulting biznesowy i finansowy. Rekrutujemy od stanowisk niższego szczebla po kadrę kierowniczą. Kontakt: kontakt@formanway.pl biuro@formanway.pl
Więcej informacji: http://www.formanway.pl
Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja
Największa w Polsce, specjalistyczna wystawa techniki wentylacyjnej, klimatyzacyjnej oraz chłodniczej, organizowana od 2003 roku.
To spotkanie branżowe producentów, dystrybutorów, projektantów i instalatorów, łączące w sobie licznie odwiedzane seminaria szkoleniowe i wystawy. To miejsce, w którym spotykają się specjaliści poszukujący informacji, miejsce wymiany doświadczeń. Wystawa jest miejscem prezentacji produktów oraz nawiązywania nowych i podtrzymywania dotychczasowych kontaktów.
Więcej informacji: http://www.forumwentylacja.pl
GEMBA KAIZEN - Międzynarodowy Kongres
Najbardziej prestiżowa konferencja poświęcona tematyce KAIZEN/Lean w Polsce!
Międzynarodowy Kongres GEMBA KAIZEN to cykliczne wydarzenie, które od 9 lat gromadzi osoby zainteresowane doskonaleniem procesów zarządzania zgodnie z filozofią i narzędziami Kaizen.
Więcej informacji: http://pl.kaizen.com
GreenPOWER - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
Podczas Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej GREENPOWER w centralnej Polsce prezentowane są najnowsze rozwiązania z zakresu wykorzystania OZE. Zwiedzający targi to profesjonaliści: m.in. prywatni inwestorzy zainteresowani energooszczędnymi technologiami, przedstawiciele samorządu terytorialnego oraz firm działających w branży turystycznej, hotelarskiej i SPA.
Więcej informacji: http://www.greenpower.mtp.pl
HANNOVER MESSE
HANNOVER MESSE to najważniejsza światowa impreza z zakresu technologii dla przemysłu podczas której odbywają się następujące targi specjalistyczne: Industrial Automation, MDA, Energy, Wind, MobiliTec, Digital Factory, ComVac, Industrial Supply, Surface Technology, IndustrialGreenTec oraz Research & Technology.
Więcej informacji: http://www.hannovermesse.de
HAPexpo - Targi Hydrauliki, Automatyki i Pneumatyki
Targi HAPexpo to propozycja dedykowana firmom oferującym produkty z zakresu automatyki, hydrauliki i pneumatyki. To świetna okazja do spotkania z branżą, wymiany doświadczeń, jak również specjalistyczne kompendium wiedzy dla stale szukających nowych rozwiązań. Zakres tematyczny Targów dotyka szczególnie odbiorców na Śląsku; miejsca, gdzie funkcjonują fabryki, zakłady produkujące maszyny dla przemysłu wydobywczego, hutniczego czy też energetycznego.
hardturning.pl
Portal poświęcony wszelkim działaniom na rzecz promocji innowacyjności.
Więcej informacji: http://www.hardturning.pl
InEnerg - Międzynarodowe Targi Innowacji Energetycznych
U podstaw idei InEnerg leży promocja innowacyjnych rozwiązań w energetyce, targi mają charakter międzynarodowy, jednak region, na którym jest zwrócona szczególna uwaga to region, gdzie spotykają się 3 kraje - Polska, Niemcy i Czechy i z tego też powodu właśnie na te kraje przede wszystkim będzie ukierunkowana ta kampania. Równolegle do targòw odbędzie się szereg specjalistycznych konferencji oraz wiele innych wydarzeń towarzyszących.
Więcej informacji: http://inenerg.com
iProdukcja.pl
Serwis iProdukcja.pl powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na internetowy serwis zajmujący się produkcją w szerokim rozumieniu tego słowa.
Więcej informacji: http://www.iprodukcja.pl
ITM Polska
Targi nowoczesnych technologii m.in. z zakresu energooszczędnych i zaawansowanych systemów wytwarzania, nanotechnologii, technologii informatycznych czy ekologicznych materiałów.
Targi składają się z ośmiu salonów tematycznych: Mach-Tool - poświęcony maszynom i narzędziom, Hape – hydraulice, pneumatyce i napędom, Metalforum – obróbce metali i odlewnictwie, Surfex – obróbce powierzchni od szlifowania do malowania, Welding – spawalnictwu. Pozostałe - to: Transporta, Nauka dla Gospodarki oraz BHP.
Więcej informacji: http://technologie.mtp.pl
klimatyzacja.biz
Portal branży klimatyzacji
Więcej informacji: http://www.klimatyzacja.biz
LASERexpo - Targi Techniki Laserowej
Na Targach LASERexpo zaprezentują się: producenci i dystrybutorzy produktów, komponentów, technologii, oprzyrządowania, osprzętu; firmy usługowe; przedstawiciele R&D; wydawnictwa fachowe. Zakres prezentacji: cięcie, spawanie, znakowanie, czyszczenie powierzchni, grawerowanie, obróbka cieplna, oprogramowanie, metrologia przemysłowa, gazy techniczne, materiały eksploatacyjne, konserwacja, sensory i detektory optyczne, certyfikacja i pomiary.
Lean Management
Organizowana od 2000 roku doroczna Międzynarodowa Konferencja Lean Management, wcześniej znana jako Konferencja Lean Manufacturing jest najbardziej profesjonalną imprezą tego typu w Polsce. Stanowi najbardziej liczące się w forum wymiany wiedzy i doświadczeń z zakresu Lean Management. Organizowana jest corocznie, w czerwcu we Wrocławiu.
Z roku na rok konferencja gromadzi ok. 350 sympatyków Lean, głównie menedżerów krajowych i zagranicznych przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych.
Więcej informacji: http://www.lean.org.pl
LeanCenter
Portal poświęcony Lean
Więcej informacji: http://www.leancenter.pl
MAINTENANCE - Targi utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji
Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE 2013 to platforma spotkań osób związanych z branżą utrzymania ruchu: inżynierów i menedżerów firm przemysłowych, inżynierów produkcji, specjalistów ds. utrzymania ruchu oraz wszystkich bezpośrednio związanych z zabezpieczeniem funkcjonowania linii produkcyjnych i zakładu, jako całości.
Więcej informacji: http://www.easyfairs.com
metale.org
Portal branży metalowej
Więcej informacji: http://www.metale.org
Metalmedia.pl
Portal poświęcony aktualnym wydarzeniom i osiągnięciom branży maszynowej.
Więcej informacji: http://www.metalmedia.pl
Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®
Targi KOMPOZYT-EXPO® to wydarzenie dedykowane profesjonalistom – dostawcom surowców, producentom materiałów kompozytowych, producentom i dostawcom maszyn, narzędzi oraz oprogramowania umożliwiającego projektowanie i modelowanie materiałów. W jednym miejscu i czasie gromadzą decydentów, kadrę zarządzającą, inżynierów, technologów, konstruktorów z branży motoryzacji, transportu, lotnictwa, inżynierii lądowej czy przemysłu stoczniowego.
Więcej informacji: http://www.kompozyty.krakow.pl
narzędziownia.org
Portal branży narzędziowej
Więcej informacji: http://www.narzedziownia.org
Nowoczesne metody diagnostyki silników elektrycznych - warsztaty
Na efektywność energetyczną firm oraz małych i dużych zakładów przemysłowych wpływa wiele czynników. Pięć podstawowych cech Efektywności Energetycznej, o które dbają menadżerowie, energetycy i osoby utrzymania ruchu to ograniczenie wydatków, poprawa gospodarowania, korzyść dla środowiska, bezpieczeństwo narodowe, poprawa jakości życia. Podczas szkolenia zostaną zaprezentowane i omówione różne nowoczesne metody pomiarowe łącznie z określeniem warunków, kiedy warto inwestować w sprzęt pomiarowy i szkolenia dla pracowników.
OdnawialneŹródłaEnegii.pl
Portal OdnawialneŹródłaEnergii.pl to serwis branżowy poświęcony pozyskiwaniu energii ze źródeł odnawialnych
ogrzewanie.info.pl
Portal branży grzewczej
Więcej informacji: http://www.ogrzewanie.info.pl
OILexpo - Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu
Targi OILexpo to jedyne przedsięwzięcie o takim charakterze wystawienniczym w Polsce. Swoją ofertę prezentują producenci, dystrybutorzy i hurtownicy olejów, smarów i technik smarowniczych dla przemysłu oraz firmy zajmujących się olejami przepracowanymi. Do odwiedzenia targów zapraszamy partnerów, wykorzystujących oleje i smary oraz technologie smarownicze w swojej działalności.
opakowania.biz
Portal branży opakowań
Więcej informacji: http://www.opakowania.biz
PAR Pomiary • Automatyka • Robotyka
Miesięcznik PAR publikuje informacje z szeroko pojętej branży automatyki przemysłowej i robotyki.
Więcej informacji: http://www.par.pl
PLASTPOL - Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy
To najbardziej międzynarodowe targi w Polsce i największe tej branży w Europie Środkowo – Wschodniej.
W Targach z najnowszymi technologiami zapoznaje się każdego roku 17 tysięcy specjalistów. To wszystko potwierdza, że kielecki PLASTPOL to obowiązkowy punkt w kalendarzu każdej profesjonalnej firmy działającej w branży przetwórczej niemal na każdym kontynencie.
Targom PLASTPOL towarzyszy szereg spotkań branżowych i konferencji oraz konkurs Omniplast.
Więcej informacji: http://www.plastpol.com
PNEUMATICON - Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań
Zakres branżowy PNEUMATICONU stanowią każdego roku między innymi elementy oraz systemy pneumatyczne i hydrauliczne, sterowniki, napędy, systemy automatycznego sterowania procesami. Na stoiskach prezentowane są roboty przemysłowe i manipulatory, można zapoznać się z technikami pomiarowymi i laboratoryjnymi. Dużą grupę wystawców stanowią firmy oferujące usługi instalacyjne i naprawcze, usługi inżynierskie i projektowe, doradztwo techniczne, patenty i licencje.
Pneumatyka.com
Portal pneumatyka.com oraz czasopismo specjalistyczne „Pneumatyka” zajmują się całokształtem zagadnień związanych z powietrzem, nie tylko sprężonym.
Więcej informacji: http://pneumatyka.com
POLEKO - Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska
Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska Poleko to najważniejsze forum wymiany doświadczeń na temat przyjaznych środowisku rozwiązań dla przemysłu. Jest to miejsce propagowania aktualnych trendów, innowacyjnych technologii i proekologicznych inicjatyw.
Więcej informacji: http://poleko.mtp.pl
Praca.pl Sp. z o.o.
Praca.pl to jeden z czołowych portali pracy w Polsce. Z dużym zaangażowaniem pomagamy pracodawcom znaleźć kompetentnych pracowników, a kandydatom dotrzeć do wymarzonych ofert pracy. Od kilku lat jesteśmy portalem o ugruntowanej pozycji i silnie rozpoznawalnej na rynku marce. Nasze największe atuty to blisko 2 mln Użytkowników, tysiące aktualnych ofert pracy każdego dnia, najlepszy adres domeny spośród wszystkich portali pracy.
Więcej informacji: http://www.praca.pl
RENEXPO POLAND - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej
Od 2011 roku RENEXPO® Poland tworzy w Warszawie punkt spotkań dla kluczowych osobowości i ekspertów w celu transferu wiedzy w obrębie sektora energetycznego. Wydarzenie to skupia uwagę na głównych źródłach energii odnawialnej w kraju: fotowoltaiice, biogazie, energii wodnej, pompach ciepła i biomasie. Jest to nie tylko miejsce spotkań dla firm prezentujących bieżące nowości energetyczne, ale także miejsce poruszania problemów z jakimi boryka się branża.
Więcej informacji: http://www.renexpo-warsaw.com
ROBOTshow - Targi Robotyzacji i Automatyzacji w Przemyśle
To aktualnie jedyna w Polsce targowa platforma prezentacji ofert branży robotyki i pozyskiwania kontaktów z różnych sektorów przemysłu. Podczas targów ROBOTshow można zapoznać się z ofertą kilkudziesięciu firm z branży robotyki przemysłowej. Do odwiedzenia targów zapraszamy przedstawicieli różnych branż wykorzystujących w swojej produkcji robotyzację i automatyzację procesów.
Robotyka.com
Portal został stworzony z myślą o połączeniu użytkowników, producentów oraz pasjonatów robotyki w Polsce i ma on na celu zjednoczenie działań oraz usystematyzowanie wiadomości z tego zakresu.
Więcej informacji: http://www.robotyka.com
RubPlast EXPO - Targi Przemysłu Tworzyw Sztucznych i Gumy
Podczas RubPlast EXPO można obejrzeć maszyny i urządzenia dla przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy, w tym nowoczesne technologie, innowacyjne rozwiązania, jak również modyfikowane tworzywa sztuczne czy też mieszanki gumowe. Targi RubPlast EXPO mają charakter międzynarodowy. Gromadzą wystawców nie tylko z Polski. W ramach edycji 2011 zwiedzający mogli zapoznać z ofertą firm z Wielkiej Brytanii, Holandii, Belgii, Austrii, Czech, Słowacji oraz Indii.
SPAWALNICTWO - Międzynarodowe Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa
W ramach targów prezentowane są najnowsze maszyny, urządzenia oraz rozwiązania technologiczne i materiały stosowane w spawalnictwie, systemy komputerowe wspomagające procesy spawalnicze, roboty, automaty, linie technologiczne czy gazy techniczne. W ramach wystawy odbywają się liczne wystąpienia oraz prezentacje firm. Towarzyszą jej także pokazy nowoczesnych maszyn, urządzeń i metod spawania.
Staleo.pl
Staleo.pl – najnowocześniejszy portal internetowy poświęcony branży metalowej, informacje przedstawione w obszerny i rzetelny sposób. Jesteśmy źródłem codziennej informacji z branży metalowej jak i innych gałęzi przemysłu. Jest to miejsce gdzie znajduje się katalog firm, produktów, informacji, ciekawostek z branży – właśnie dlatego warto tu być, www.staleo.pl umożliwia Twojej firmie dotarcie do szerokiego grona Twoich nowych klientów. https://staleo.pl/
Więcej informacji: https://www.staleo.pl
STOM-BLECH - Targi Obróbki Blach
Podczas targów STOM-BLECH zaprezentowane zostaną najnowsze technologie i maszyny do obróbki blach m.in. nowoczesne cięcia laserowe i wodą, gięcie, wykrawanie czy malowanie. Nie zabraknie maszyn i narzędzi oraz materiałów stosowanych do obróbki blachy. Pojawią się innowacyjne metody grawerowania, szlifowania czy polerowania.
STOM-TOOL - Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi
Na targach STOM-TOOL prezentowane są najnowsze technologie, obrabiarki, maszyny i narzędzia oraz materiały stosowane do obróbki metali. Swoje stoiska mają tu także instytucje, stowarzyszenia, jednostki badawczo-rozwojowe, ośrodki targowe oraz wydawnictwa branżowe.
ŚWIATŁO - Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego
Targi ŚWIATŁO to nie tylko największe branżowe targi oświetleniowe w Europie Środkowowschodniej, lecz także jedyne wydarzenia branżowe w Polsce łączące prezentację najnowszych produktów z koncepcją szkoleniową. Uczestnicy targów, mogą brać udział w seminariach naukowych, konferencjach i szkoleniach dla specjalistów, obejmujących prezentację sprzętu i najnowszych technologii stosowanych w branży oświetleniowej, elektrotechnicznej i budownictwie.
Więcej informacji: http://www.lightfair.pl
TOOLEX - Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i technologii Obróbki
Targi TOOLEX to impreza wystawiennicza dedykowana firmom wykorzystującym technologie obróbki metalu w swoich procesach produkcyjnych. Wystawcami targów są przede wszystkim:producenci obrabiarek wszystkich rodzajów i typów, producenci oprzyrządowania technologicznego obrabiarek,producenci narzędzi, producenci aparatury pomiarowo-kontrolnej i oprogramowania,firmy specjalizujące się w wyposażaniu linii produkcyjnych zakładów przemysłowych.
Więcej informacji: http://www.toolex.pl
tworzywa.org
Portal branży tworzyw
Więcej informacji: http://www.tworzywa.org
Virtual-IT.pl
Virtual-IT.pl to serwis poświęcony wirtualizacji i technologiom pokrewnym
Więcej informacji: http://virtual-it.pl
WATER&HEAT - Targi technik kotłowych, procesów cieplnych i wody przemysłowej
Targi Water&Heat, to jedyne w Polsce wydarzenie tego typu, gdzie swoim doświadczeniem i cenną wiedzą dzielą się najlepsi specjaliści z kraju i zagranicy. Wydarzenie przeznaczone jest dla wszystkich tych, którym nieobce są zagadnienia związane z energetyką cieplną. Podczas targów można zapoznać się z rozwiązaniami oraz urządzeniami przeznaczonymi dla zakładów ciepłowniczych, jak i dla firm posiadających jednostkę odpowiedzialną za zarządzanie energią w przedsiębiorstwie.
Więcej informacji: http://www.easyfairs.com
wentylacja.biz
Portal branży wentylacyjnej
Więcej informacji: http://www.wentylacja.biz
WIRTOTECHNOLOGIA - Międzynarodowe Targi Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów
WIRTOTECHNOLOGIA to autorski projekt Expo Silesia poświęcony wykorzystaniu technologii Rapid Prototyping, profesjonalnym systemom inżynierskim CAD/CAM/CAE, metrologii przemysłowej, skanerom laserowym, inżynierii odwrotnej, wirtualnej rzeczywistości oraz wzornictwu przemysłowemu.
WOD-KAN - Międzynarodowe Targi Maszyn i Urzadzeń dla Wodociągów i Kanalizacji
Targi te to wielkie branżowe święto, podczas którego trwają liczne dyskusje o przyszłości sektora wodociągowo-kanalizacyjnego.
Wystawa gromadzi co roku ok. 400 Wystawców z Polski, Europy, a nawet z Azji. Podczas targów prezentowane są nowe produkty i rozwiązania oraz odbywają się liczne spotkania i konferencje.
Obecność przedstawicieli władz krajowych stwarza możliwość wszystkim zainteresowanym do prowadzenia rozmów o przyszłości branży.
Więcej informacji: http://www.targi-wod-kan.pl
www.dzwignice.info
www.dzwignice.info jest pierwszym w Polsce specjalistycznym portalem dedykowanym dla branżowy dźwignicowej. Treści portalu adresowane są do producentów i użytkowników urządzeń, firm usługowych, wynajmujących oraz szkoleniowych związanych z branżą urządzeń służących do transportu bliskiego oraz podnoszenia i manipulacji ładunkami. Serwis jest źródłem informacji o nowościach technicznych, ponadto zawiera rozbudowane katalogi branżowe, ogłoszenia oraz bazę wiedzy specjalistycznej.
Więcej informacji: http://www.dzwignice.info
Zrobotyzowany.pl – przemysł zrobotyzowany
Portal poświęcony robotyzacji i automatyzacji przemysłu, dedykowany jest specjalistom z branży automatyki przemysłowej i robotyki poszukującym informacji o dostawcach, produktach oraz usługach. Serwis skupia wiedzę techniczną, informacje z branży, nowości produktowe oraz śledzi trendy i innowacje technologiczne. Najnowsze informacje branżowe - Newsy, Branżowy katalog firm - Firmy, Artykuły technologiczne - Technologie, Artykuły branżowe i wdrożenia - Publikacje, Filmy, relacje z targów, filmy produktowe - TV, Ogłoszenia produktów - Produkty,Nowoczesny newsletter branżowy Targi i wydarzenia branżowe, dotyczące automatyzacji i robotyzacji przemysłu, Wszystko to w jednym miejscu – Zrobotyzowany.pl Portal przeznaczony dla specjalistów i fachowców z branży, warto tu być! https://zrobotyzowany.pl/
Więcej informacji: https://zrobotyzowany.pl

O wydawnictwie   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Darmowa prenumerata   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2020 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce