Udostępnij Udostępnij Udostępnij Udostępnij Print

Zarobki pracowników działów utrzymania ruchu

-- poniedziałek, 01 maj 2006

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na brak możliwości awansu narzeka 63% naszych czytelników i może dlatego nie spodziewają się wzrostu zarobków.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ponad połowa respondentów otrzymuje premię finansową, ale aż 27% respondentów twierdzi, że w ich przedsiębiorstwie nie ma żadnych systemów motywacyjnych. 10 osób może liczyć na wszystkie wymienione w ankiecie systemy motywacyjne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie jest zaskoczeniem, że najwyższe pensje mają czytelnicy, których przedsiębiorstwa zlokalizowane są w województwie mazowieckim, najniższe w województwie lubuskim, gdzie wszyscy respondenci deklarowali, że ich zarobki są w granicach 1000 –1999 zł. Najwięcej odpowiedzi otrzymaliśmy z województw: warszawskiego, śląskiego i wielkopolskiego (i tylko respondenci tych województw respondenci przyznali się do zarobków powyżej 10 000 zł.) oraz z dolnośląskiego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Większość naszych czytelników pracuje w przedsiębiorstwach zatrudniających od 100 do 499 osób i w tych zakładach pracuje najwięcej osób, które deklarują zarobki powyżej 10 000 zł. Najwyższe zarobki mają pracownicy w dużych firmach. Najniższe są w przedsiębiorstwach zatrudniających od 50 – 99 osób, tu połowa respondentów deklaruje zarobki od 1000 – 1999 złotych. Ale i w tych zak ładach pracują osoby, które wskazały najwyższe zarobki.


Przeczytaj także

Zdalny monitoring
Zdalne monitorowanie parametrów maszyn i procesów z wykorzystaniem technologii bezprzewodowej pomaga użytkownikom rozwiązywać problemy eksploatacyjne poprzez integrację nowych technologii oraz już... więcej »
Polski rynek magazynowy pozostaje w świetnej kondycji
Międzynarodowa firma doradcza prezentuje wyniki raportu „MARKETBEAT Rynek magazynowy w Polsce – podsumowanie I połowy 2018 roku”. Pierwsze półrocze 2018 roku zakończyło się trzema rekordami na rynku... więcej »
Efektywna produkcja napędza konkurencyjność
Obniżenie kosztów i zwiększenie wydajności produkcji to główne założenia transformacji cyfrowej, na którą otwiera się przemysł. Potencjał nowych technologii dostrzegają też firmy działające w Polsce,... więcej »
Boom na IoT w produkcji dyskretnej
Rynek dyskretnej produkcji w najbliższych latach będzie przeżywał prawdziwy boom na rozwiązania Internetu Rzeczy. Jak wynika z raportu „Globalny rynek Internetu Rzeczy w dyskretnej produkcji”, do... więcej »
VI Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransLogistica Poland
Szóste targi TransLogistica Poland, to największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie biznesowe dla firm poszukujących i korzystających z usług transportowych, spedycyjnych,... więcej »
Niedobory kadrowe, niedoinwestowanie i błędy ludzkie stwarzają zagrożenie dla bezpieczeństwa przemysłowych systemów sterowania w kluczowych branżach
Według badania Kaspersky Lab poświęconego stanowi cyberbezpieczeństwa przemysłowego w 2018 r., firmy z sektora przemysłowego i energetycznego, jak również przedsiębiorstwa transportowe i logistyczne,... więcej »
 
Aktualne wydanie

Zobacz także

  •   Wydarzenia  
  •   Katalog  

Wydarzenia

SONDA

Czy inwestycje na rzecz energooszczędności się opłacają?

Oddanych głosów: 16

50% 50 %
tak 8 głos(ów)

31.3% 31.3 %
nie 5 głos(ów)

18.8% 18.8 %
nie potrafię wyliczyć 3 głos(ów)


Wydania specjalne

O wydawnictwie   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Darmowa prenumerata   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2021 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce