Udostępnij Udostępnij Udostępnij Udostępnij Print

Odzież robocza MEWA PERFORMANCE

-- środa, 01 sierpień 2018

Odzież robocza stanowi podstawowe wyposażenie pracownika, dlatego ważne jest, by była ona wygodna: nie powinna być zbyt dopasowana, ale też nie może być za luźna, by nie przeszkadzała w wykonywanych czynnościach. Powinna zapewniać swobodę ruchów i spełniać wymagania związane z jej zastosowaniem.

Taka jest odzież robocza z kolekcji MEWA PERFORMANCE®, która przeznaczona dla przemysłu i rzemiosła. Dwukolorowe z reguły ubrania (kurtki, kamizelki, spodnie ze ściągaczem, spodnie ogrodniczki) dostępne są w siedmiu kombinacjach kolorystycznych. Elementy odzieży można ze sobą łączyć, tworząc dopasowane i wygodne kombinacje ubrań. Poszczególne elementy mają wzmocnienia ze specjalnego materiału Cordura w miejscach (np. kolana, łokcie, ramiona), które są szczególnie narażone na działanie czynników mechanicznych, np. podczas prac w miejscach o ograniczonej przestrzeni, Wszystkie elementy odzieży wyposażone są w dużą ilość kieszeni, co pozwala bezpiecznie nosić narzędzia i inne przedmioty wykorzystywane w codziennej pracy, jak np. calówka, klucze czy telefon komórkowy. Ubrania maja też często wszywane odblaskowe lamówki. Dzięki temu pracownicy są dobrze widoczni po zmroku, a także przy złej pogodzie, co jest szczególnie ważne, jeśli pracują na zewnątrz. Na życzenie ubrania robocze mogą być zaopatrzone w logo danej firmy. Ułatwia to identyfikację jej pracowników i zarazem tworzy jednolity image firmy.

Odzież MEWA PERFORMANCE wynajmowana jest w ramach tzw. pełnej usługi. Oznacza to, że pracownicy otrzymują regularnie odzież roboczą. Z reguły każdy pracownik ma kilka kompletów: tym samym dysponuje on na miejscu zawsze czystymi sztukami odzieży. Zabrudzona odzież odbierana jest w ustalonych terminach przez firmę MEWA, która jednocześnie dostarcza odzież już upraną. Firma wykonuje również drobne naprawy odzieży w razie potrzeby. W ten sposób klient oszczędza czas i nakłady związane z utrzymaniem odzieży w dobrym stanie.

Dobierając odzież dla pracowników, należy dokonać analizy stanowiska pracy. Jeśli praca wykonywana jest często na zewnątrz, to w zimniejsze dni dobry będzie polar, a ciepła kurtka w zimie to w zasadzie obowiązek.

Uzupełnieniem odzieży roboczej są artykuły bhp (np. buty i rękawice ochronne, kurtki, okulary itp.), które można zamówić ze specjalnego katalogu  „World Wide Work by MEWA“.

Link: https://www.mewa-service.pl/produkty/odziez-robocza/odziez-robocza/performance/

Źródło: MEWA Textil


Przeczytaj także

Zdalny monitoring
Zdalne monitorowanie parametrów maszyn i procesów z wykorzystaniem technologii bezprzewodowej pomaga użytkownikom rozwiązywać problemy eksploatacyjne poprzez integrację nowych technologii oraz już... więcej »
Polski rynek magazynowy pozostaje w świetnej kondycji
Międzynarodowa firma doradcza prezentuje wyniki raportu „MARKETBEAT Rynek magazynowy w Polsce – podsumowanie I połowy 2018 roku”. Pierwsze półrocze 2018 roku zakończyło się trzema rekordami na rynku... więcej »
Efektywna produkcja napędza konkurencyjność
Obniżenie kosztów i zwiększenie wydajności produkcji to główne założenia transformacji cyfrowej, na którą otwiera się przemysł. Potencjał nowych technologii dostrzegają też firmy działające w Polsce,... więcej »
Boom na IoT w produkcji dyskretnej
Rynek dyskretnej produkcji w najbliższych latach będzie przeżywał prawdziwy boom na rozwiązania Internetu Rzeczy. Jak wynika z raportu „Globalny rynek Internetu Rzeczy w dyskretnej produkcji”, do... więcej »
VI Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransLogistica Poland
Szóste targi TransLogistica Poland, to największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie biznesowe dla firm poszukujących i korzystających z usług transportowych, spedycyjnych,... więcej »
Niedobory kadrowe, niedoinwestowanie i błędy ludzkie stwarzają zagrożenie dla bezpieczeństwa przemysłowych systemów sterowania w kluczowych branżach
Według badania Kaspersky Lab poświęconego stanowi cyberbezpieczeństwa przemysłowego w 2018 r., firmy z sektora przemysłowego i energetycznego, jak również przedsiębiorstwa transportowe i logistyczne,... więcej »
 
Aktualne wydanie

Zobacz także

  •   Wydarzenia  
  •   Katalog  

Wydarzenia

SONDA

Czy inwestycje na rzecz energooszczędności się opłacają?

Oddanych głosów: 16

50% 50 %
tak 8 głos(ów)

31.3% 31.3 %
nie 5 głos(ów)

18.8% 18.8 %
nie potrafię wyliczyć 3 głos(ów)


Wydania specjalne

O wydawnictwie   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Darmowa prenumerata   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2020 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce