Udostępnij Udostępnij Udostępnij Udostępnij Print

KSB - Nowy program doboru pomp w ponad 20 językach

-- niedziela, 01 maj 2005

Jako jeden z pierwszych producentów pomp, KSB wprowadza specjalne, dostępne na całym świecie oprogramowanie, służące do doboru suchostojących i zatapialnych pomp ściekowych.

Nowy program doboru Helps  pomaga projektantom i użytkownikom zarówno w wyborze pomp do transportu ścieków, jak i systemów oczyszczania ścieków. Helps PumpSelections jest programem przejrzystym, przygotowanym do zastosowania w wielu krajach, znacznie oszczędzającym czas i koszty. Sprawia, że nie potrzebują Państwo katalogów. Umożliwia pewny i intuicyjny wybór i konfigurację odpowiedniego agregatu pompowego.

Łatwa i komfortowa obsługa pozwala już w trzech krokach dobrać odpowiednią pompę. Program oferuje użytkownikowi możliwość kopiowania wybranych danych i rysunków, a także natychmiastowego wstawiania ich do projektowanego systemu instalacji.

Dla wszystkich oferowanych pomp dostępny jest precyzyjny rysunek w pliku CAD, zawierający wybrany wariant zabudowy. Dodatkowo użytkownik otrzymuje szczegółowy opis każdej pompy.

Obsługa programu doboru Helps nie wymaga instalacji programu na komputerze. 

www.ksb.pl


Przeczytaj także

Zdalny monitoring
Zdalne monitorowanie parametrów maszyn i procesów z wykorzystaniem technologii bezprzewodowej pomaga użytkownikom rozwiązywać problemy eksploatacyjne poprzez integrację nowych technologii oraz już... więcej »
Polski rynek magazynowy pozostaje w świetnej kondycji
Międzynarodowa firma doradcza prezentuje wyniki raportu „MARKETBEAT Rynek magazynowy w Polsce – podsumowanie I połowy 2018 roku”. Pierwsze półrocze 2018 roku zakończyło się trzema rekordami na rynku... więcej »
Efektywna produkcja napędza konkurencyjność
Obniżenie kosztów i zwiększenie wydajności produkcji to główne założenia transformacji cyfrowej, na którą otwiera się przemysł. Potencjał nowych technologii dostrzegają też firmy działające w Polsce,... więcej »
Boom na IoT w produkcji dyskretnej
Rynek dyskretnej produkcji w najbliższych latach będzie przeżywał prawdziwy boom na rozwiązania Internetu Rzeczy. Jak wynika z raportu „Globalny rynek Internetu Rzeczy w dyskretnej produkcji”, do... więcej »
VI Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransLogistica Poland
Szóste targi TransLogistica Poland, to największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie biznesowe dla firm poszukujących i korzystających z usług transportowych, spedycyjnych,... więcej »
Niedobory kadrowe, niedoinwestowanie i błędy ludzkie stwarzają zagrożenie dla bezpieczeństwa przemysłowych systemów sterowania w kluczowych branżach
Według badania Kaspersky Lab poświęconego stanowi cyberbezpieczeństwa przemysłowego w 2018 r., firmy z sektora przemysłowego i energetycznego, jak również przedsiębiorstwa transportowe i logistyczne,... więcej »
 
Aktualne wydanie

Zobacz także

  •   Wydarzenia  
  •   Katalog  

Wydarzenia

SONDA

Czy inwestycje na rzecz energooszczędności się opłacają?

Oddanych głosów: 16

50% 50 %
tak 8 głos(ów)

31.3% 31.3 %
nie 5 głos(ów)

18.8% 18.8 %
nie potrafię wyliczyć 3 głos(ów)


Wydania specjalne

O wydawnictwie   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Darmowa prenumerata   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2020 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce