Udostępnij Udostępnij Udostępnij Udostępnij Print

GT85 Polska wprowadza nowe usługi specjalistycznego mycia części produkcyjnych

-- wtorek, 20 luty 2018

GT85 Polska, lider dostawców rozwiązań z zakresu technologii mycia przemysłowego w Polsce wprowadza nowe usługi specjalistycznego mycia części produkcyjnych.

Bazując na 19-letnim doświadczeniu w dostarczaniu chemii do przygotowania powierzchni i odtłuszczania w procesie produkcji marki ROKLIN, maszyn myjących marki TARRA oraz pełnych technologii mycia dla firm produkcyjnych w branżach Automotive, Lotnictwa i Przemysłu Obróbczego firma GT85 Polska kieruje swój nowy produkt do zakładów produkcyjnych, które:

 • nie posiadają odpowiedniego zaplecza do wykonywania wysokiej jakości procesu, a wymagania ich klientów dot. czystości wzrosły
 • chcą podnieść jakość procesu mycia, a z powodów ograniczonych środków nie mogą zdecydować się na modernizację parku maszynowego
 • są w trakcie analizy potrzeb inwestycyjnych w zakresie technologii mycia, a produkcja w toku wymaga jakości i terminowości produkcji części.
 • przygotowują się do SOP i potrzebują wsparcia przed pełnym uruchomieniem produkcji
 • podjęły decyzję  o wprowadzeniu procesu mycia w swojej produkcji, jednak brak im doświadczenia i wiedzy w zakresie technologii

Oferta usług mycia części w firmie GT85 Polska to szereg korzyści, dla przyszłych klientów:

 • oszczędności w zakresie kosztów procesu, zatrudnienia i inwestycji
 • możliwość przygotowania się i przetestowania dostępnych rozwiązań przed planowana inwestycją
 • stały nadzór technologiczny nad procesem – opieka technologów chemików – szybka reakcja na potrzeby klienta
 • możliwość kontroli jakości części wg. ISO 16232 / VDA 19.1 – posiadamy własne laboratorium
 • szybka poprawa jakości wyrobu końcowego

Nowe usługi mają na celu zapewnić przyszłym klientom oczekiwaną jakości i płynności procesu produkcji poprzez outsourcing procesu mycia międzyoperacyjnego czy też końcowego. Niezależnie od wielkości produkcji - zarówno duże firmy obróbcze jak i małoseryjni producenci mogą liczyć na indywidualne podejście w procesie komponowania oferty. Firma GT85 Polska pracuje na urządzeniach własnej marki TARRA zdobywających najwyższe wyróżnienia w branży – Złoty Medal ITM 2016 / Złoty Medal TOOLEX 2017.

Szerszy zakres informacji dotyczących usług mycia oferowanych przez firmę GT85 Polska dostępny jest poprzez bezpośredni kontakt – dane kontaktowe dostępne są na stronie www.gt85.com.pl.

Źródło: GT85 Polska


Przeczytaj także

Zdalny monitoring
Zdalne monitorowanie parametrów maszyn i procesów z wykorzystaniem technologii bezprzewodowej pomaga użytkownikom rozwiązywać problemy eksploatacyjne poprzez integrację nowych technologii oraz już... więcej »
Polski rynek magazynowy pozostaje w świetnej kondycji
Międzynarodowa firma doradcza prezentuje wyniki raportu „MARKETBEAT Rynek magazynowy w Polsce – podsumowanie I połowy 2018 roku”. Pierwsze półrocze 2018 roku zakończyło się trzema rekordami na rynku... więcej »
Efektywna produkcja napędza konkurencyjność
Obniżenie kosztów i zwiększenie wydajności produkcji to główne założenia transformacji cyfrowej, na którą otwiera się przemysł. Potencjał nowych technologii dostrzegają też firmy działające w Polsce,... więcej »
Boom na IoT w produkcji dyskretnej
Rynek dyskretnej produkcji w najbliższych latach będzie przeżywał prawdziwy boom na rozwiązania Internetu Rzeczy. Jak wynika z raportu „Globalny rynek Internetu Rzeczy w dyskretnej produkcji”, do... więcej »
VI Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransLogistica Poland
Szóste targi TransLogistica Poland, to największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie biznesowe dla firm poszukujących i korzystających z usług transportowych, spedycyjnych,... więcej »
Niedobory kadrowe, niedoinwestowanie i błędy ludzkie stwarzają zagrożenie dla bezpieczeństwa przemysłowych systemów sterowania w kluczowych branżach
Według badania Kaspersky Lab poświęconego stanowi cyberbezpieczeństwa przemysłowego w 2018 r., firmy z sektora przemysłowego i energetycznego, jak również przedsiębiorstwa transportowe i logistyczne,... więcej »
 
Aktualne wydanie

Zobacz także

 •   Wydarzenia  
 •   Katalog  

Wydarzenia

SONDA

Czy inwestycje na rzecz energooszczędności się opłacają?

Oddanych głosów: 16

50% 50 %
tak 8 głos(ów)

31.3% 31.3 %
nie 5 głos(ów)

18.8% 18.8 %
nie potrafię wyliczyć 3 głos(ów)


Wydania specjalne

O wydawnictwie   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Darmowa prenumerata   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2020 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce