Nowe zawiasy plastikowe o stałym momencie obrotowym firmy Southco

Firma Southco powiększyła rodzinę zawiasów E6 o stałym momencie obrotowym o wersję plastikową, zaprojektowaną do zastosowań w aplikacjach korozyjnych. Zawiasy te zapewniają stały opór w całym zakresie obrotu, umożliwiając użytkownikom łatwe pozycjonowanie drzwi, wyświetlaczy i innych podobnych komponentów oraz unieruchamianie ich w miejscu – całkowicie otwartych, całkowicie zamkniętych lub w dowolnym innym położeniu.

Wykonany z wytrzymałego mechanicznie plastiku i stali nierdzewnej, nowy zawias E6 zapewnia korzyści wynikające ze stałego momentu obrotowego i nowoczesnej stylistyki w lekkiej, ekonomicznej obudowie. W ramach serii E6 dostępne są wykonania z symetrycznym i asymetrycznym momentem obrotowym, o różnych rozmiarach i wykonane z różnych materiałów, spełniające wymogi różnych sektorów przemysłu. Zawiasy pozycjonujące firmy Southco zapewniają w większości zastosowań stabilne parametry pracy przez cały czas życia bez potrzeby przeprowadzania regulacji.

Menadżer produktów globalnych, Todd Schwanger powiedział, “Plastikowe zawiasy E6 o stałym momencie obrotowym charakteryzują się zwiększoną odpornością na korozję, a zakres ich momentów obrotowych jest dostosowany do szerokiej gamy zastosowań. Eliminuje to koszty związane z opcjami odlewanymi oraz instalowaniem dodatkowych elementów zapewniających utrzymywanie stałego położenia.”