Nowa linia wózków dla profesjonalistów PROMAG-UN

PROMAG S.A. na początku bieżącego roku został wyłącznym dystrybutorem w Polsce wózków międzynarodowego koncernu UN FORKLIFT. Wózki pod marką PROMAG-UN już znajdują się w sprzedaży i są efektem połączenia najnowszych technologii dostępnych w branży wózków widłowych z nowoczesnym designem.

Oferta wózków widłowych jest kompleksowa. Linia PROMAG-UN to szeroka gama wózków, począwszy od wózków elektrycznych paletowych i podnośnikowych, przez wózki czołowe spalinowe i elektryczne, aż do wózków reach truck i systemowych. Naszym Klientom oferujemy nowoczesne rozwiązania uniwersalnych i niezawodnych wózków.

Wózki czołowe PROMAG-UN posiadają modułową budowę i dzięki oddzieleniu kabiny operatora od ramy wózka za pomocą układu wibroizolatorów drgania powstające podczas jazdy po nierównym terenie są zredukowane do minimum. Komfort pracy operatora gwarantuje też dogodne usytuowanie dźwigni sterujących, regulowany fotel operatora, duże i wygodne w użytkowaniu pedały oraz maszty triplex, które zapewniają doskonałą widoczność podczas jazdy.

W ostatnich latach duży nacisk położono na bezpieczeństwo pracy wózków widłowych z uwagi na wzrost wypadków w magazynach. Wózki PROMAG-UN wpisują się w ten trend poprzez inteligentny system bezpieczeństwa obejmujący urządzenia samoczynnej blokady masztu, system redukcji prędkości na zakrętach, urządzenia górnego ograniczenia masztu, urządzenia automatycznego wyrównywania wideł oraz system sterowania masztem w zależności od pochylenia.  

Długi okres eksploatacji i niezawodną pracę wózków PROMAG-UN gwarantują silniki NISSAN, GM, YANMAR, CUMMINS I PERKINS, przekładnie kierownicze EATON, japońska hydraulika siłowa SHIMADZU oraz instalacje gazowe IMPCO. Rozwiązania wózków PROMAG-UN nastawione są również na wysoką oszczędność energii i kosztów eksploatacji poprzez wyposażenie ich w systemy odzysku i oszczędności energii.

Z bogatej oferty wózków PROMAG-UN na uwagę zasługują wózki czołowe spalinowe diesel o wysokim udźwigu, które sprawdzają się w przemyśle ciężkim, budownictwie, hutach metali, kopalniach, terminalach kontenerowych. Wózki Heavy Duty zostały zaprojektowane z myślą o wysokim udźwigu, maksymalnej efektywności i niskich kosztach eksploatacji – zdradza Pan Jarosław Paszkiewicz, Dyrektor ds. Technicznych  w firmie PROMAG S.A.- Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii wózki te sprawdzają się w zarówno w pracy jedno-, dwu-, jak  i trzyzmianowej. Ich głównymi zaletami są sztywny maszt, niezawodne silniki oraz osie przystosowane do pracy na nierównym terenie.

Więcej informacji o ofercie wózków PROMAG-UN znajdziecie Państwo na stronie www.promag.pl lub w jednym z 10 Oddziałów PROMAG S.A. na terenie całej Polski.