FASHION WEEK

Prowadnice szynowe z wózkami o obiegu kulkowym
Technika liniowa staje się coraz bardziej popularna w maszynach i urządzeniach precyzyjnych. Jedni traktują ją jako element produkowanych maszyn, np. maszyn do obróbki metali czy drewna, maszyn na liniach produkcyjnych. Dla innych, z sektora utrzymania ruchu, to niemal chleb codzienny w czasie remontów, podczas których poszukuje się oryginalnych elementów liniowych czy tańszych lub szybciej i łatwiej dostępnych zamienników.

GADGET WORLD

BEST Smartphones

Redukcja kosztów dzięki innowacjom
Jednym z sygnałów nawołujących do działania w przedsiębiorstwach, które chcą być konkurencyjne na coraz bardziej zatłoczonych rynkach, jest innowacyjność. Polega ona na rozwijaniu lub wejściu w posiadanie najnowszej zaawansowanej technologii, nowoczesnego unikatowego produktu lub procesu, co pozwoli na wprowadzanie zmian, a w konsekwencji zdobycie odpowiedniej przewagi nad konkurencją.

DON'T MISS

POPULAR VIDEO

CWS-boco Polska przenosi siedzibę do SEGRO Business Park Łódź
Firmy CWS-boco Polska, oferująca kompleksowe wsparcie w zakresie zarządzania czystością, oraz SEGRO, wiodący deweloper i zarządca powierzchni biznesowych, podpisały długoterminową umowę na wynajem 6 000...

HOLIDAY RECEPIES

EVEN MORE NEWS