Konferencja GISforum

  Konferencja stawia sobie za cel połączenie praktyk w różnych organizacjach oraz branżach z najnowszą wiedzą w zakresie rozwiązań GIS. Program GISforum jest skonstruowany przede wszystkim z myślą o potrzebach przedsiębiorstw oraz organizacji. Wydarzenie jest kontynuacją tradycji Spotkania Użytkowników GIS, które w takcie siedmiu edycji zgromadziło setki przedstawicieli różnych organizacji i przedsiębiorstw.

  Zapraszamy w dniach 2-3 października 2013 do Wrocławia na konferencję GISforum dedykowaną dla wielu branż i organizacji. Program wydarzenia jest tworzony przede wszystkim z myślą o potrzebach zarządców infrastruktury transportu, przedstawicieli zakładów przemysłowych oraz przedsiębiorstw sieciowych, jak również urzędów oraz biur projektowych i geodezyjnych.  

  Kluczowe zagadnienia merytoryczne konferencji: praktyczne realizacje hurtowni danych przestrzennych, nowoczesne portale mapowe, mobilne rozwiązania GIS, narzędzia do elastycznego modelowania struktur danych GIS, kompleksowe generowanie i przetwarzanie danych przestrzennych, analityka i raportowanie geoprzestrzenne, technologie informatyczne wspierające GIS.

  Podczas konferencji GISforum 2013 planowane są wystąpienia merytoryczne m.in. przedstawicieli Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii, KGHM Polska Miedź S.A., Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy, Starostwa Powiatowego w Środzie Śląskiej, Polskich Kolei Państwowych, Zarządu Dróg Wojewódzkich w Krakowie oraz Miejskiej Pracowni Urbanistycznej w Bydgoszczy.

  Grono światowych dostawców technologii informatycznych reprezentować będą m.in. firmy Oracle, Bentley i Arrow ECS.

  Termin: 2-3 października 2013 r.

  Miejsce organizacji: Wrocław, hotel Haston

  Organizator: SHH sp. z o.o.

  Rejestracja trwa do 6 września 2013 roku.

  Liczba miejsc dla uczestników konferencji jest ograniczona.

  Szczegółowy program konferencji oraz informacje organizacyjne na www.gisforum.pl

  Wszelkie pytania prosimy kierować na adres gisforum@shh.pl