Jeden, by wszystkimi rządzić. Wiha prezentuje uniwersalny klucz do szaf sterowniczych Elektro

Łatwy w transporcie, wszechstronny, przeznaczony do uruchamiania systemów zamykających szaf sterowniczych. Uniwersalny klucz do szaf sterowniczych Elektro to niezbędne narzędzie w walizce każdego fachowca – zwłaszcza, jeśli ceni sobie wygodę, bezpieczeństwo oraz szybkość pracy.

Uniwersalny klucz do szaf sterowniczych Elektro powstał z myślą o wszechstronnym użytkowaniu w elektrotechnice oraz w przemyśle. Narzędzie nadaje się szczególnie do obsługi szaf sterowniczych, systemów odcinających dopływ gazu, wody i energii elektrycznej, technice klimatyzacyjnej, wentylacyjnej czy zaworów odcinających.

Klucz Elektro to narzędzie o niewielkich wymiarach, lecz dużych możliwościach zastosowania. W urządzeniu o długości nieco ponad 14 centymetrów udało się zamknąć kompletny pakiet kluczy – czworokątny, trójkątny, double-bitowy oraz bit podwójny ¼ cala. Dodatkowo, narzędzie jest w stanie obsługiwać wkręty typu Phillips 1 oraz TORX 1, co czyni je wyjątkowo przydatnym dla każdego specjalisty obsługującego zróżnicowane szafy sterownicze. Prostą i intuicyjną obsługę ułatwia podwójny mechanizm obrotowy, który pozwala na używanie wszystkich kluczy w idealnej pozycji. W ten sposób nie tylko zwiększamy precyzję, ale i szybkość pracy. Narzędzie wyposażono ponadto w klips do przypinania z kluczem do zaworów odpowietrzających grzejniki.

www.wiha.com/pl/