Fujitsu przedstawia System Kontroli Produkcji PRO-NES

    Fujitsu Kansai Systems Limited, Fujitsu Kyushu Systems Limited i FQS Poland Sp. z o.o. zawarły porozumienie dotyczące rozpoczęcia sprzedaży w Europie Systemu Kontroli Produkcji PRO-NES, zaprojektowanego przez Fujitsu Kansai Systems i przeznaczonego dla małych i średnich przedsiębiorstw sektora produkcyjnego. Prezentacja systemu PRO-NES, inicjująca jego wprowadzenie na rynek europejski, odbyła się 3 września 2009r., podczas seminarium Fujitsu w Krakowie.

    PRO-NES jest zintegrowanym systemem klasy ERP, pozwalającym w sposób kompleksowy zarządzać przedsiębiorstwem produkcyjnym dzięki modułom takim jak: planowanie i kontrola produkcji, dystrybucja, kalkulacja kosztów, finanse. Oferuje on ponadto kompleksowe, dostosowane do specyfiki danej branży rozwiązania, opracowane tak, by sprostać unikalnym wymaganiom różnych obszarów przemysłu.

    System PRO-NES wdrożono do tej pory w ponad 1400 firmach na całym świecie – głównie w Japonii, Chinach i Azji Południowo-Wschodniej. Jego funkcjonalność jest nieustannie udoskonalana w celu dostosowania go do zmieniających się trendów i nowych obszarów przemysłu. Celem FQS Poland, we współpracy z Fujitsu Kansai Systems i Fujitsu Kyushu Systems, jest sprzedaż 100 pakietów systemu PRO-NES w ciągu trzech najbliższych lat.