Fabryka Bursa Cement wybiera IFS Applications

    Bursa Cement, jeden z największych tureckich producentów cementu, wdroży system klasy ERP IFS Applications. Pozwoli to wprowadzić w firmie w pełni zintegrowaną i skonsolidowaną platformę biznesową, która zapewni wsparcie dla jej zrównoważonego rozwoju.

    Po trwającym sześć miesięcy procesie oceny i analizy dostępnych rozwiązań, koordynowanym przez Bursa Cement i dział informatyczny firmy Bursa Concrete Industry, wybrano system IFS Applications. Powodami, które przesądziły o wyborze rozwiązania firmy IFS, były szeroka funkcjonalność systemu oraz jego elastyczna architektura.

    – Celem, jaki chcemy osiągnąć, wdrażając system klasy ERP, jest podniesienie wartości marki i zwiększenie rentowności firmy – powiedział Şeref Ali Öztürk, kierownik działu technologii informatycznych w firmie Bursa Cement. – Firma IFS przedstawiła rozwiązanie, które odpowiada naszym celom, oferując funkcjonalność idealnie dopasowaną do branży produkcji cementu i betonu. Spodziewamy się długiej i owocnej współpracy z IFS – powiedział Öztürk.

    – Jesteśmy dumni z włączenia firmy Bursa Cement i pozostałych spółek grupy do naszej rosnącej listy klientów w regionie Bursy – powiedział Göksel Sanbay, zastępca dyrektora zarządzającego w firmie IFS Turkey.

    W początkowej fazie projektu wdrożeniowego Bursa Cement uruchomi w swoim zakładzie produkcyjnym komponenty wspomagające następujące obszary działalności firmy: zarządzanie produkcją, zaopatrzenie, sprzedaż, marketing, księgowość i finanse oraz zasoby ludzkie i płace. Po zakończeniu całego projektu powstanie w pełni zintegrowany system obsługujący wszystkie procesy, w tym związane z gospodarką remontową, zarządzaniem majątkiem firmy, zarządzaniem jakością, obszarem business intelligence i zarządzaniem relacjami z klientami.