Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Warsztaty „ifm wiedza i doświadczenie”

30 maja 2019 - 31 maja 2019

Profesjonalne szkolenia z zakresu najnowocześniejszych technologii, a także dyskusje i spotkania ludzi biznesu to elementy czwartej edycji warsztatów „ifm wiedza i doświadczenie” organizowanych przez światowego lidera branży automatyki przemysłowej – ifm electronic.  W tym roku wydarzenie odbywać się będzie pod hasłem „ifmdustry 4.0”.

Innowacyjne rozwiązania dla Przemysłu 4.0, m.in. technologie gromadzenia danych, Real Time Maintenance, pomiar zużycia mediów czy IO-Link to główne zagadnienia, o jakich będzie mowa podczas tegorocznej edycji warsztatów „ifm wiedza i doświadczenie”. Poprowadzą je specjaliści ifm electronic, zajmujący się na co dzień praktycznym zastosowaniem najnowszych rozwiązań w zakładach produkcyjnych. Przybliżą uczestnikom najbardziej innowacyjne technologie stosowane w przemyśle i objaśnią jak wprowadzić produkcję na wyższy poziom działania.

Współczesny rynek automatyki związany z produkcją czujników przemysłowych rozwija się coraz dynamiczniej – uważa Piotr Michalski, Kierownik Projektu w ifm electronic. Producenci, przy bliskiej kooperacji z odbiorcami końcowymi, prześcigają się w patentowaniu nowych rozwiązań technicznych, wzorów użytkowych czy oprogramowania. Dlatego też chcemy przybliżyć uczestnikom warsztatów nowoczesne możliwości zwiększania wydajności produkcji oraz obniżania jej kosztów. Podpowiedzieć, jakie strategie rozwoju obrać dla własnej firmy, kiedy warto zacząć inwestować w nowe technologie oraz na co zwrócić uwagę, by były to dobrze wydane pieniądze.

Czwarta edycja warsztatów „ifm wiedza i doświadczenie” odbędzie się w dniach  30 – 31 maja 2019 roku w hotelu „Kolumna Park” w Dobroniu. Mimo dużego rozmachu, udział w nich jest całkowicie bezpłatny. Dodatkowo po pierwszym dniu na chętnych będą czekały warsztaty cygarowe, a wieczorem zaplanowano bankiet z atrakcjami. Aby wziąć udział w tym wydarzeniu wystarczy zapisać się poprzez formularz dostępny na stronie:  https://ifm-warsztaty.pl/zapisz-sie/

Szczegóły

Start:
30 maja 2019
Koniec:
31 maja 2019
Wydarzenie Tagi:
,
Strona internetowa:
https://ifm-warsztaty.pl/zapisz-sie/