Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Przyszłość Branży Producentów Elektroniki

18 kwietnia 2018 @ 08:00 - 19 kwietnia 2018 @ 17:00

Konferencja „Przyszłość Branży Producentów Elektroniki”

Z przyjemnością przedstawiamy szczegóły największego profesjonalnego wydarzenia dla krajowej branży elektronicznej – organizowanej przez RENEX 18 i 19 kwietnia br. we Włocławku Konferencji poświęconej innowacjom i nowym obszarom rozwoju dla producentów elektroniki w Polsce.

Konferencja, organizowana przez RENEX w ramach patronażowego programu REC („Renex Electronics Conferences”) obejmie 2 dni spotkań i prezentacji, poświęconych dwóm tematom kluczowym: 

Dzień 1 – Perspektywom rynku kosmicznego UE dla producentów systemów elektronicznych,

Dzień 2– Nowym technologiom automatyzacji produkcji, w szczególności innowacyjnym rozwiązaniom w obszarze robotyki.

Wydarzenie, które odbędzie się na terenie Browaru Bojańczyków we Włocławku, będzie aktywną platformą spotkań najważniejszych przedstawicieli europejskich organizacji branżowych oraz przedstawicieli wiodących firm elektronicznych działających na rynku polskim.

Patronat nad Konferencją objęły m.in. Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji. Partnerami Konferencji są m.in. Europejska Agencja Kosmiczna, Centrum Badań Kosmicznych, Polska Agencja Kosmiczna, , Międzynarodowe Stowarzyszenie Producentów przemysłu Elektronicznego (IPC) i Yamaha, wiodący światowy producent robotów i urządzeń automatycznych. Wydarzenie otrzymało także patronat Prezydenta Miasta Włocławek, miasta – gospodarza Konferencji.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem tego wydarzenia i zgłaszania udziału za pośrednictwem formularza rejestracji. 

Do udziału w Konferencji zapraszamy wszystkich zainteresowanych – zarówno z branży producentów elektroniki, jak i szerokiego kręgu polskich przedsiębiorstw prowadzących aktywne działania
w obszarze innowacji i nowych technologii.

Równolegle z Konferencją odbędzie się 3. edycja Mistrzostw Polski w Lutowaniu, której strategicznym organizatorem jest RENEX. Więcej informacji na: www.rsc.zone.

Szczegóły

Start:
18 kwietnia 2018 @ 08:00
Koniec:
19 kwietnia 2018 @ 17:00
Strona internetowa:
http://rsc.zone/