Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

PLASTPOL Targi Przemysłu Tworzyw Sztucznych i Gumy 2020

6 października - 9 października

W związku z ogłoszeniem stanu epidemiologicznego w Polsce i wielu innych krajach, zorganizowanie w dniach 19-22 maja 2020 Targów PLASTPOL stało się niemożliwe.

Na podstawie licznych rozmów z naszymi partnerami,  wystawcami i gośćmi targów zadecydowaliśmy, że wiodące w naszym regionie Targi Przemysłu Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL odbędą się od 6 do 9 października 2020.

Dołożymy wszelkich starań, aby targi PLASTPOL w nowym terminie odbyły się na najwyższym poziomie. Zapewnimy Państwu nie tylko możliwość spotkania klientów i partnerów biznesowych, okazję do wymiany doświadczeń i pomysłów na prowadzenie biznesu w nowej sytuacji gospodarczej, ale również kompleksowe wsparcie promocyjne wystawców: relacje w polskich i w zagranicznych mediach, udział w programach radiowych i telewizyjnych, kampanie reklamowe w sieci i na terenie obiektów targowych.    

Od kilkudziesięciu lat łączymy ludzi w biznesie: umożliwiamy spotkania i wymianę doświadczeń, wspieramy komunikację i stale szukamy rozwiązań, które pomagają firmom się rozwijać.  Jesteśmy głęboko przekonani, że wykażecie Państwo zrozumienie i również w nowym terminie zaangażujecie się z nami w tworzenie PLASTPOLU – największego spotkania branży w regionie.

Szczegóły

Start:
6 października
Koniec:
9 października
Strona internetowa:
https://www.targikielce.pl/plastpol

Miejsce

Kielce