Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL 2020

12 października - 14 października

Zamiana terminu targów METAL, ALUMINIUM & NONFERMET, HEAT TREATMENT, RECYKLING

Targi Kielce od ponad 25 lat są organizatorem przestrzeni spotkań oraz partnerem

w nawiązywaniu biznesowych relacji. Staramy się spełniać oczekiwania naszych wystawców; firm, które wspólnie z nami od wielu lat tworzą wydarzenia targowe. To właśnie przedsiębiorcy są głosem branży, którego słuchamy, i który jest dla nas bardzo cenny.

Po wysłuchaniu opinii naszych wystawców oraz analizie sytuacji rynku Zarząd Targów Kielce podjął decyzję o zmianie terminu XXIII Międzynarodowych Targów Technologii dla Odlewnictwa METAL, XVI Międzynarodowych Targów Aluminium & Technologii, Materiałów i Produktów Metali Nieżelaznych ALUMINIUM & NONFERMET, targów Obróbki Cieplnej HEAT TREATMENT oraz IV Targów Recyklingu Metali Nieżelaznych RECYKLING. Targi odbędą się między 12 a 14 października 2021 r.

Targi Metal oraz wydarzania, które towarzyszą wystawie, tworząc tygiel spotkań branży metalurgicznej, są dla kieleckiego ośrodka niezwykle ważne. W 2018 roku w Targach Kielce gościliśmy uczestników Światowego Kongresu Odlewnictwa, który odbywał się przy naszym udziale w Krakowie. Goszcząc wielu wybitnych przedstawicieli branży widzieliśmy, jak wielkie znaczenie ma kreowanie przestrzeni dla spotkań, miejsc, gdzie można nie tylko poznać ofertę produktową, ale także wymienić się doświadczeniami, poznać opinie i zdanie innych specjalistów.

Podejmujemy tą niełatwą decyzję, wierząc, że za rok, w październiku spotkamy się w większym gronie, a przygotowywane przez nas wydarzenie nie będzie odbiegało od standardów, do jakich przyzwyczailiśmy naszych wystawców oraz zwiedzających.

Prezes Zarządu Targów Kielce

Dr Andrzej Mochoń

Szczegóły

Start:
12 października
Koniec:
14 października

Miejsce

Kielce