Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Konferencja Specjalistów Logistyki 2019

14 marca 2019 - 15 marca 2019

Zapraszamy wszystkich do udziału w Konferencji Specjalistów Logistyki, która odbędzie się 14-15 marca 2019 w Warszawie. Konferencja adresowana jest do pracowników działów logistyki, dyrektorów, osób związanych z magazynowaniem i produkcją,  praktyków, w szczególności do logistyków, służb utrzymania ruchu, osób odpowiedzialnych za zakupy, inwestycje, jakość i bezpieczeństwo w hali.

Prelegenci na podstawie realnych studiów przypadków omówią sprawdzone rozwiązania (case study) jak omijać pułapki w przypadku podejmowania kluczowych logistycznych decyzji, które mają wpływ na działanie przedsiębiorstwa przez wiele lat.

Organizatorem jest JARTOM Real Estate www.jartom.com, doradca na rynku nieruchomości logistycznych. Złotym Sponsorem jest WiSeNe,  a srebrnym Alplast. Wśród towarzyszących Konferencji punktów wystawowych, jednym z wystawców będzie wyłączny importer wózków widłowych UniCarriers.

Przyjmowane są jeszcze zgłoszenia wystawców, sponsorów i uczestników. Zaprezentuj się przed liderami i ekspertami rynku magazynowego i logistycznego. Więcej na http://www.konferencja-specjalistow-logistyki.jartom.com/

Rok 2019 to bez wątpienia rok logistyki. Robotyzacja, automatyzacja, sztuczna inteligencja, autonomiczne pojazdy i wózki widłowe, innowacje i ciągłe zmiany. Na Konferencji dowiemy się jak dostosować się, zmniejszać koszty i wybierać właściwe rozwiązania. Bezpieczeństwo przy zakupach i wynajmie budynków magazynowych, wyposażenia, polis ubezpieczeniowych oraz finansowaniu to tematy które czynią z wydarzenia kluczowy moment polskiej społeczności magazynowania i logistyki. O metodach zapobiegania zwiększeniu kosztów energii, przy gwałtownym wzroście cen, poprzez oszczędności, magazynowanie i autoprodukcję energii rozmawiać będziemy w gronie specjalistów i użytkowników centrów logistycznych. Sponsorem Konferencji jest firma Ecoenergia, a partnerem merytorycznym związanym z gospodarowaniem energią jest Narodowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

Program wydarzenia znaleźć można pod adresem http://www.konferencja-specjalistow-logistyki.jartom.com/program

Patronat naukowy sprawuje Wyższa Szkoła Logistyki, Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej z Zespołem Konstrukcji Metalowych oraz Wyższą Szkołą Bankowości Bydgoszcz Toruń kierunek Logistyka.

Szczegóły

Start:
14 marca 2019
Koniec:
15 marca 2019
Strona internetowa:
http://www.konferencja-specjalistow-logistyki.jartom.com

Miejsce

Warszawa