Elfab otwiera biuro w Polsce

  Nowa placówka w Warszawie będzie obsługiwać całą Europę Wschodnią

  Specjalizująca się w urządzeniach ciśnieniowych firma Elfab otworzyła w Warszawie biuro, mające zaspokoić rosnący popyt wśród klientów z Europy Wschodniej.

  Nowa placówka będzie oferować wizyty u klienta, konsultacje techniczne i ogólną obsługę posprzedażową. Przygotowuje też programy szkoleń technicznych dostosowane do wymagań poszczególnych projektów.

  Biuro w Warszawie zostało założone dla wspierania klientów z Polski, Czech, Rumunii, Bułgarii, Słowacji, Słowenii, Bośni, Chorwacji, Serbii, Czarnogóry, Albanii, Estonii, Łotwy i Litwy.

  Anna Tytula, Członek Zarządu ds. Rozwoju Działalności Handlowej na region powiedziała: – Otwarcie biura w Europie Wschodniej wydawało się oczywistym sposobem poradzenia sobie z rosnącą liczbą międzynarodowych projektów, w jakich uczestniczy Elfab. Projekty te wymagają omówienia kompleksowych rozwiązań na drodze bezpośredniej komunikacji a nie „wirtualnej”. Elfab ceni sobie otwarte i profesjonalne relacje z partnerami biznesowymi na calym świecie i będzie poszukiwać nowych partnerow do współpracy w Europie Wschodniej.

  Dane kontaktowe biura Elfab w Warszawie:

  Elfab Ltd

  Dago Centrum Atrium International Business Centre

  Al. Jana Pawła II 23/196

  00-854 Warszawa

  Email: polandsales@elfab.com

  Elfab jest europejskim producentem przepon bezpieczeństwa, paneli bezpieczeństwa i powiązanych z nimi urządzeń wykrywających. Ten inteligentny system uwalniania ciśnienia chroni ludzi, urządzenia i maszyny na całym świecie. Spółka oferuje także wyjątkowe usługi w zakresie projektowania i testowania systemów oraz doradztwo w zarządzaniu ciśnieniem. Większość klientów Elfab należy do branży chemicznej, farmaceutycznej, przetwórstwa ropy naftowej, gazowej i przetwórstwa żywności. Technologia firmy jest wykorzystywana w wielu zastosowaniach wykorzystujących OEM, od systemów wystrzeliwania rakiet kosmicznych i poduszek bezpieczeństwa w samochodach, po systemy kriogeniczne w skanerach rtg.

  www.elfab.com