Czyściwa bawełniane wielokrotnego użytku firmy MEWA w systemie pełnej obsługi

  Firma MEWA oferuje czyściwa bawełniane wielokrotnego użytku, dostarczając klientom świeże czyściwa i odbierając te już zużyte, które po wypraniu są przekazywane klientom ponownie. Mogą one być prane i ponownie stosowane aż do 50 razy i absorbują 2,5-krotnie więcej cieczy niż same ważą. Czyściwa są odporne na rozdarcie i przede wszystkim są ekonomiczne.

  MEWA oferuje cztery rodzaje czyściw. Mewatex – to produkt najbardziej odpowiedni do usuwania zgrubnych zanieczyszczeń olejami, farbami, rozpuszczalnikami lub tłuszczami. Mewatex Plus – to czyściwo do usuwania zanieczyszczeń z delikatnych powierzchni. Do delikatnego czyszczenia i jednocześnie łagodnego polerowania najlepsze jest czyściwo Mewatex Ultra. W czyszczeniu bardzo delikatnych wyrobów doskonale sprawdza się natomiast czyściwo Mewa Protex.

  Korzystanie z czyściw i serwisu firmy MEWA oznacza kilka korzyści:

  – korzystanie z trwałego czyściwa wysokiej jakości o dobrych właściwościach wchłaniających

  – firma MEWA przejmuje za klienta wszelkie obowiązki wynikające z przepisów o ochronie środowiska.

  – zasada wielokrotnego wykorzystania czyściwa pozwala ograniczyć ilość niebezpiecznych odpadów i odciąża tym samym środowisko naturalne.

  Do transportowania i składowania czyściw służą specjalnie zabezpieczone pojemniki (Sacon®), opracowane przez firmę MEWA. Wykonane są one z wytrzymałego sztucznego tworzywa (wysokomolekularny polietylen niskociśnieniowy) i mają szczelne zamknięcie oraz zaopatrzone są w kółka ułatwiające ich transportowanie. Spełniają również wszelkie wymogi w zakresie bezpieczeństwa.

  www.mewa-service.pl