Opracowanie PM z pomocą FMEA i RCM

Wydarzenie archiwalne (2016-06-16 11:00 - 13:00)

Cel:

FMEA jest metodologią podejmowania decyzji dogłębnej analizy awarii i urządzeń, takich jak aktualizacja planu zarządzania lub modyfikacji konstrukcji urządzenia. Celem tego szkolenia jest wyjaśnienie procesu na konkretnych przypadkach.

Po zakończeniu szkolenia uczestnik będzie umiał / potrafił:

  • Zrozumieć i wyjaśnić metodę FMEA.
  • Zorganizować i poprowadzić grupę pracowników zarządzając FMEA.
  • Zoptymalizować plan zarządzania używając metodę FMEA.

Grupa docelowa

  • Nadzór ekip utrzymania ruchu.
  • Technicy utrzymania ruchu.
  • Opiekunowie.

 

To bezpłatne webinarium jest wstępem do płatnego szkolenia na ten sam temat. Aby uzyskać więcej informacji na temat szkoleń, prosimy kliknąć tutaj.


Prelegent:

Michał Parda – obecnie inżynier produkcji zajmujący się optymalizacją kosztów w zakładzie produkcyjnym oraz właściciel firmy QRP produkującej pamiątki kurpiowskie.

Swoje umiejętności przemawiania publicznego doskonali w klubie Toastmasters International, który założył w Olsztynie z grupą znajomych. Absolwent ekonomii na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie podczas studiów prowadzący badania na temat coachingu stosowanego w organizacjach pozarządowych.

Doświadczenie trenerskie zdobywał pracując 4 lata w organizacjach pozarządowych w Polsce oraz na Słowenii, a także prowadząc szkolenia pracując dla firm szkoleniowych. Pracując w trzecim sektorze specjalizował się w promocji i pozyskiwaniu funduszy zewnętrznych. Prowadził szkolenia i warsztaty w Polsce, Niemczech na Słowenii i Słowacji z zakresu umiejętności miękkich oraz na temat wykorzystania oprogramowania komputerowego w codziennej pracy. Pasjonuje się podróżami i realizuje swoją pasję odwiedzając rokrocznie 12 różnych państw.

 

Regulamin


<< powrót do strony głównej