O SZKOLENIACH

Magazyn Utrzymanie Ruchu, wiodąca marka na rynku wydawniczym poświęcona działowi utrzymania ruchu, przedstawia 11 miesięczną serię szkoleń zakończonych certyfikatem pod nazwą Szkolenie Utrzymanie Ruchu.

Wstępem do szkolenia jest bezpłatne webinarium na temat wybranego zagadnienia w danym miesiącu i kontynuowane podczas jedno lub dwudniowego płatnego szkolenia. Szkolenia będą miały miejsce w Warszawie, a niektóre części jednodniowego szkolenia odbędą się zdalnie poprzez zaawansowane webinarium.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat zaświadczający udział i ukończenie szkolenia po jego zakończeniu. Jednostką przyznającą certyfikaty będzie Utrzymanie Ruchu – Szkolenia.

Certyfikat ma charakter trzystopniowy:

  • Stopień I: Trzy pierwsze moduły szkolenia (brąz)
  • Stopień II: Sześć pierwszych modułów szkolenia (srebro)
  • Stopień III: Wszystkie dwanaście modułów (złoto)

Każdy uczestnik może wziąć udział w dowolnej liczbie modułów, jednak certyfikat będzie przyznawany jedynie za ukończenie wszystkich modułów w danym stopniu. Program szkoleń jest wprowadzany po kolei, zatem w kolejnych szkoleniach odwołuje się do materiału z poprzednich. Z tego względu polecamy wszystkim zainteresowanym uczestnikom uczestnictwo we wszystkich modułach po kolei, choć nie jest to wymagane.

Cena:

Cena jednego modułu wynosi 995 PLN za jeden dzień uczestnictwa. Moduły odbywające się jedynie online kosztują 795 PLN.