PARTNERZYAUTOMATICON - Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów
Targi AUTOMATICON są od lat największym w Polsce profesjonalnym forum, na którym spotykają się producenci i odbiorcy automatyki przemysłowej. Targi dają doskonałą możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć w dziedzinach: automatyki i robotyki. Impreza jest licznie odwiedzana przez specjalistów poszukujących nowych rozwiązań technicznych jak również jest bogatym źródłem informacji dla projektantów oraz integratorów systemów.
Więcej informacji: www.automaticon.pl
CENERG - Międzynarodowe Targi Czystej Energii
Jest to jedyne w Polsce wydarzenie o charakterze konferencyjno-seminaryjnym poświęcone wyłącznie ekologicznym źródłom energii.
Swoją popularność Targi zawdzięczają specjalnej formule łączącej warsztaty i szkolenia dla specjalistów z prezentacją sprzętu i najnowszych technologii. Wydarzenia towarzyszące wystawie promują urządzenia i innowacyjne technologie pozyskiwania energii dla mieszkalnictwa, przemysłu, transportu oraz usług związanych z tą sferą wykorzystywania energii.
Więcej informacji: www.cenerg.pl
CONTROL-STOM - Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej
CONTROL-STOM - wszystko o technikach pomiarowych. To okazja do zaprezentowania najnowszych technologii i zdobycia niezbędnej w branży wiedzy. Dodatkowym atutem wystawy są spotkania branżowe, szkolenia, prezentacje i konferencje.
Czysta Energia
CZYSTA ENERGIA to miesięcznik ogólnopolski w całości poświęcony sprawom związanym z energią przyjazną środowisku, niekonwencjonalnym w tym odnawialnym jej źródłom oraz technologiom wytwarzania zgodnym z zasadami ochrony środowiska, a także sprawom poszanowania energii i poprawy efektywności energetycznej.
Więcej informacji: www.czystaenergia.pl/
Datacomp Sp. z o.o.
Firma Datacomp Sp. z o.o. jest znanym i cenionym na polskim rynku producentem i dystrybutorem specjalistycznego oprogramowania dla branży budowlanej i mechanicznej, jak również dla branży produkcyjnej oraz dla sektora zamówień publicznych.
Więcej informacji: www.datacomp.com.pl/
decyzje-IT.pl
decyzje-IT.pl to specjalistyczny, internetowy serwis branży IT stanowiący centrum wiedzy na temat oprogramowania dla biznesu (m.in. systemów klasy BI i Controlling, BPM, CRM, ERP, Finanse i księgowość, MES, SCM, PLM).
Więcej informacji: decyzje-it.pl/
DREMA - Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego
W targach DREMA, które są najważniejszym tego typu wydarzeniem w regionie Europy Środkowo Wschodniej udział biorą czołowi producenci, dostawcy oraz dystrybutorzy techniki oraz technologii obróbki drewna będącej domeną różnej wielkości zakładów obróbki drewna. Udział w targach oznacza możliwość nawiązywania nowych oraz podtrzymywania istniejących kontaktów z profesjonalistami z branży, którzy aktywnie poszukują najlepszych na rynku rozwiązań technologicznych.
Więcej informacji: www.drema.pl
E-spawalnik.pl
Branżowy serwis dla spawalników. Zawiera opisy metod spawalniczych, zaproszenia na targi i konferencje techniczne oraz opisy nowych narzędzi spawalniczych. Katalog firm i oferty pracy dla spawaczy.
Więcej informacji: www.e-spawalnik.pl/
eBiomasa.pl
eBiomasa.pl jest dynamicznie rozwijającym się portalem branżowym poświęconym pozyskiwaniu energii z biomasy, który powstał w 2007 roku. Przyciąga obecnie uwagę ponad 40 000 użytkowników miesięcznie, którzy mogą czynnie uczestniczyć w tworzeniu serwisu: dodając ogłoszenia, pisząc na forum, umieszczając zdjęcia i filmy poświęcone zagadnieniom OZE. W serwisie umieszczane są aktualności, artykuły tematyczne, wydarzenia branżowe i wiele innych.
Więcej informacji: www.ebiomasa.pl/
ecomanager.pl
"Ecomanager" prezentuje najlepsze praktyki z zakresu proekologicznych rozwiazań w przemyśle i biznesie oraz ekoinnowacje. Jest źrodłem przejrzystej, rzetelnej i wyczerpującej informacji dla dużych zakładow przemysłowych, jak również mniejszych przedsiębiorców.
Więcej informacji: ecomanager.pl/
EcoSquad
EcoSquad to portal informacyjno-branżowy, prowadzący działalność informacyjną oraz usługowo-doradczą z zakresu budownictwa ekologicznego.Portal także ułatwia firmom zainteresowanym budownictwem ekologicznym dostęp do informacji i produktów ekologicznych, co pozwala znacznie zaoszczędzić czas oraz uzyskać wiarygodną informację.
Więcej informacji: www.ecosquad.pl/
ELEKTROTECHNIKA - Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń
Targi ELEKTROTECHNIKA przeznaczone są dla producentów i dystrybutorów sprzętu niskiego i średniego napięcia, systemów alarmowych i rozwiązań umożliwiających instalację przewodów elektrycznych. Swoją popularność zawdzięczają specjalnej formule łączącej warsztaty i szkolenia dla specjalistów z prezentacją sprzętu i najnowszych technologii stosowanych w branży elektrotechnicznej i budownictwie.
Więcej informacji: www.elektroinstalacje.pl
elektryka.org
Portal branży elektrycznej
Więcej informacji: www.elektryka.org/
EMT SYSTEMS
EMT-Systems Sp. z o. o., firma działająca na rynku od 2006, specjalizuje się w organizacji szkoleń technicznych z zakresu mechatroniki i szeroko pojmowanych technik inżynierskich. Swoją ofertę kieruje głównie do służb utrzymania ruchu, w tym działów: automatyki, mechanicznych, energetycznych, technicznych oraz projektowo-konstrukcyjnych: www.emt-systems.pl Zakres działalności: • Prowadzenie szkoleń inżynierskich • Organizowanie warsztatów • Doradztwo i wsparcie wdrożeniowe • Usługi inżynierskie
Więcej informacji: emt-systems.pl/
ENERGETAB - Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie
ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. To jedno z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego. Corocznie targi odwiedzane są przez liczne rzesze zwiedzających. Ekspozycja targowa obejmuje następujące obszary tematyczne: przesył, dystrybucję i rozdział energii elektrycznej i cieplnej; wytwarzanie energii elektrycznej i cieplnej; elektrotechnikę i elektronikę przemysłową.
Więcej informacji: www.energetab.pl
ENERGETICS - Lubelskie Targi Energetyczne
Najnowocześniejsze technologie, nowatorskie rozwiązania, platforma wymiany wiedzy i doświadczeń - to określenia charakteryzujące Targi ENERGETICS. Atrakcyjność i aktualność tematyki w połączeniu z niekwestionowaną siłą dotarcia Wystawców ze swoją ofertą, na jaką pozwoli obecność na Targach Energetycznych zapewni wszystkim Zwiedzającym wielu wartościowych i niezapomnianych doświadczeń.
EnergiaiDom.pl
Portal Energia i dom powstał po to, by przekazywać Państwu wiedzę na temat trendów w budownictwie pasywnym, ekologicznym i energooszczędnym.
Więcej informacji: www.energiaidom.pl/
energoelektronika.com.pl
Portal informacyjny o firmach, dystrybutorach, producentach związanych z energoelektroniką i branżami pochodnymi
Więcej informacji: www.energoelektronika.com.pl/
ENEX - Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki
Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki - impreza targowa poświęcona pozyskiwaniu energii ze źródeł konwencjonalnych i odnawialnych. Prezentowane urządzenia i technologie umożliwiają wytwarzanie, przesyłanie i dystrybucję energii.
Więcej informacji: www.enex.pl
espaw.pl
Portal spawalniczy espaw.pl to źródło informacji branżowych a także opis technologii i podstawowych pojęć dotyczących spawalnictwa. Na stronie znajduje się niewielki katalog fim zwiazanych ze spawalnictwem, giełda ogłoszeń spawalniczych a także oferty pracy dla spawaczy. Na forum spawalniczym można uzyskać pomoc ekspertów.
Więcej informacji: www.espaw.pl/
EUROTOOL® - Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów
Uznawane są za jedno z najważniejszych miejsc spotkań specjalistów z branży obróbki mechanicznej w Europie Środkowo-Wschodniej!
Targi EUROTOOL® są ważnym katalizatorem innowacji w przemyśle i idealnym rynkiem dla interesów. To w Krakowie każdego roku międzynarodowi producenci i projektanci spotykają użytkowników, a w centrum uwagi jest branża obróbki materiałów i jej kluczowe technologie.
Więcej informacji: www.eurotool.krakow.pl
EXPO-GAS - Targi Techniki Gazowniczej
EXPO-GAS jest największą w Polsce wystawą specjalistyczną branży gazowniczej. Targi poświęcone są nowościom technicznym oraz rozwiązaniom systemowym w gazownictwie. Zakres branżowy targów obejmuje sieci i urządzenia gazowe, stacje gazowe, odbiorniki gazu, aparaturę kontrolno-pomiarową, automatykę przemysłową dla gazownictwa, tłocznie gazu, urządzenia, materiały i sprzęt do budowy i wyposażenia gazociągów, stacji redukcyjnych i tłoczni gazu, a także wydawnictwa branżowe.
Więcej informacji: www.expo-gas.pl
EXPOCHEM - Międzynarodowe Targi Przemysłu Chemicznego
EXPOCHEM to forum i miejsce spotkań oraz dyskusji środowisk gospodarczych, z udziałem międzynarodowych firm, przedstawicieli Ambasad oraz kooperantów i instytucji prezentujących kierunki rozwoju przemysłu chemicznego. Podczas EXPOCHEM odbywają się debaty ekonomiczno-gospodarce oraz spotkania biznesowe, które są doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów i zainteresowania zagranicznych partnerów i organizacji gospodarczych polskim rynkiem chemicznym.
Więcej informacji: www.expochem.pl
EXPOPOWER - Międzynarodowe Targi Energetyki
Targi Expopower to dobra okazja do przyjrzenia się międzynarodowym rozwiązaniom z zakresu przemysłu wytwarzania energii. Wystawcy prezentują swoją ofertę z obszaru: energetyki, elektrotechniki, maszyn i urządzeń elektrycznych, przewodów i łączników, sterowania i kontroli, czy budownictwa energetycznego i ochrony środowiska w energetyce. Targi obfitują również w wydarzenia dedykowane specjalistom – bezpłatne szkolenia, seminaria i konferencje.
Więcej informacji: www.expopower.pl
ForManWay
ForManWay to zespół ekspertów w obszarze rekrutacji. Jako specjaliści, jesteśmy doradcami dla tych, którzy szukają pracy oraz dla tych, którzy szukają odpowiedniego pracownika. Obszary, w których działamy to przede wszystkim branża techniczna, informatyczna oraz konsulting biznesowy i finansowy. Rekrutujemy od stanowisk niższego szczebla po kadrę kierowniczą. Kontakt: kontakt@formanway.pl biuro@formanway.pl
Więcej informacji: www.formanway.pl
Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja
Największa w Polsce, specjalistyczna wystawa techniki wentylacyjnej, klimatyzacyjnej oraz chłodniczej, organizowana od 2003 roku.
To spotkanie branżowe producentów, dystrybutorów, projektantów i instalatorów, łączące w sobie licznie odwiedzane seminaria szkoleniowe i wystawy. To miejsce, w którym spotykają się specjaliści poszukujący informacji, miejsce wymiany doświadczeń. Wystawa jest miejscem prezentacji produktów oraz nawiązywania nowych i podtrzymywania dotychczasowych kontaktów.
Więcej informacji: www.forumwentylacja.pl
GEMBA KAIZEN - Międzynarodowy Kongres
Najbardziej prestiżowa konferencja poświęcona tematyce KAIZEN/Lean w Polsce!
Międzynarodowy Kongres GEMBA KAIZEN to cykliczne wydarzenie, które od 9 lat gromadzi osoby zainteresowane doskonaleniem procesów zarządzania zgodnie z filozofią i narzędziami Kaizen.
Więcej informacji: pl.kaizen.com/
GreenPOWER - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
Podczas Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej GREENPOWER w centralnej Polsce prezentowane są najnowsze rozwiązania z zakresu wykorzystania OZE. Zwiedzający targi to profesjonaliści: m.in. prywatni inwestorzy zainteresowani energooszczędnymi technologiami, przedstawiciele samorządu terytorialnego oraz firm działających w branży turystycznej, hotelarskiej i SPA.
Więcej informacji: www.greenpower.mtp.pl
HANNOVER MESSE
HANNOVER MESSE to najważniejsza światowa impreza z zakresu technologii dla przemysłu podczas której odbywają się następujące targi specjalistyczne: Industrial Automation, MDA, Energy, Wind, MobiliTec, Digital Factory, ComVac, Industrial Supply, Surface Technology, IndustrialGreenTec oraz Research & Technology.
Więcej informacji: www.hannovermesse.de
HAPexpo - Targi Hydrauliki, Automatyki i Pneumatyki
Targi HAPexpo to propozycja dedykowana firmom oferującym produkty z zakresu automatyki, hydrauliki i pneumatyki. To świetna okazja do spotkania z branżą, wymiany doświadczeń, jak również specjalistyczne kompendium wiedzy dla stale szukających nowych rozwiązań. Zakres tematyczny Targów dotyka szczególnie odbiorców na Śląsku; miejsca, gdzie funkcjonują fabryki, zakłady produkujące maszyny dla przemysłu wydobywczego, hutniczego czy też energetycznego.
Więcej informacji: www.exposilesia.pl/hapexpo/pl/
hardturning.pl
Portal poświęcony wszelkim działaniom na rzecz promocji innowacyjności.
Więcej informacji: www.hardturning.pl/
InEnerg - Międzynarodowe Targi Innowacji Energetycznych
U podstaw idei InEnerg leży promocja innowacyjnych rozwiązań w energetyce, targi mają charakter międzynarodowy, jednak region, na którym jest zwrócona szczególna uwaga to region, gdzie spotykają się 3 kraje - Polska, Niemcy i Czechy i z tego też powodu właśnie na te kraje przede wszystkim będzie ukierunkowana ta kampania. Równolegle do targòw odbędzie się szereg specjalistycznych konferencji oraz wiele innych wydarzeń towarzyszących.
Więcej informacji: inenerg.com
iProdukcja.pl
Serwis iProdukcja.pl powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na internetowy serwis zajmujący się produkcją w szerokim rozumieniu tego słowa.
Więcej informacji: www.iprodukcja.pl/
ITM Polska
Targi nowoczesnych technologii m.in. z zakresu energooszczędnych i zaawansowanych systemów wytwarzania, nanotechnologii, technologii informatycznych czy ekologicznych materiałów.
Targi składają się z ośmiu salonów tematycznych: Mach-Tool - poświęcony maszynom i narzędziom, Hape – hydraulice, pneumatyce i napędom, Metalforum – obróbce metali i odlewnictwie, Surfex – obróbce powierzchni od szlifowania do malowania, Welding – spawalnictwu. Pozostałe - to: Transporta, Nauka dla Gospodarki oraz BHP.
Więcej informacji: technologie.mtp.pl/
klimatyzacja.biz
Portal branży klimatyzacji
Więcej informacji: www.klimatyzacja.biz/
Kompozyt-Expo - Targi Kompozytów, Technologii i Maszyn do Produkcji Materiałów Kompozytowych
Targi KOMPOZYT-EXPO® to wydarzenie dedykowane profesjonalistom – dostawcom surowców, producentom materiałów kompozytowych, producentom i dostawcom maszyn, narzędzi oraz oprogramowania umożliwiającego projektowanie i modelowanie materiałów. W jednym miejscu i czasie gromadzą decydentów, kadrę zarządzającą, inżynierów, technologów, konstruktorów z branży motoryzacji, transportu, lotnictwa, inżynierii lądowej czy przemysłu stoczniowego.
Więcej informacji: targi.krakow.pl/
LASERexpo - Targi Techniki Laserowej
Na Targach LASERexpo zaprezentują się: producenci i dystrybutorzy produktów, komponentów, technologii, oprzyrządowania, osprzętu; firmy usługowe; przedstawiciele R&D; wydawnictwa fachowe. Zakres prezentacji: cięcie, spawanie, znakowanie, czyszczenie powierzchni, grawerowanie, obróbka cieplna, oprogramowanie, metrologia przemysłowa, gazy techniczne, materiały eksploatacyjne, konserwacja, sensory i detektory optyczne, certyfikacja i pomiary.
Więcej informacji: www.exposilesia.pl/laserexpo
Lean Management
Organizowana od 2000 roku doroczna Międzynarodowa Konferencja Lean Management, wcześniej znana jako Konferencja Lean Manufacturing jest najbardziej profesjonalną imprezą tego typu w Polsce. Stanowi najbardziej liczące się w forum wymiany wiedzy i doświadczeń z zakresu Lean Management. Organizowana jest corocznie, w czerwcu we Wrocławiu.
Z roku na rok konferencja gromadzi ok. 350 sympatyków Lean, głównie menedżerów krajowych i zagranicznych przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych.
Więcej informacji: www.lean.org.pl
LeanCenter
Portal poświęcony Lean
Więcej informacji: www.leancenter.pl/
MAINTENANCE - Targi utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji
Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE 2013 to platforma spotkań osób związanych z branżą utrzymania ruchu: inżynierów i menedżerów firm przemysłowych, inżynierów produkcji, specjalistów ds. utrzymania ruchu oraz wszystkich bezpośrednio związanych z zabezpieczeniem funkcjonowania linii produkcyjnych i zakładu, jako całości.
Więcej informacji: www.easyfairs.com
metale.org
Portal branży metalowej
Więcej informacji: www.metale.org/
Metalmedia.pl
Portal poświęcony aktualnym wydarzeniom i osiągnięciom branży maszynowej.
Więcej informacji: www.metalmedia.pl/
narzędziownia.org
Portal branży narzędziowej
Więcej informacji: www.narzedziownia.org/
Nowoczesne metody diagnostyki silników elektrycznych - warsztaty
Na efektywność energetyczną firm oraz małych i dużych zakładów przemysłowych wpływa wiele czynników. Pięć podstawowych cech Efektywności Energetycznej, o które dbają menadżerowie, energetycy i osoby utrzymania ruchu to ograniczenie wydatków, poprawa gospodarowania, korzyść dla środowiska, bezpieczeństwo narodowe, poprawa jakości życia. Podczas szkolenia zostaną zaprezentowane i omówione różne nowoczesne metody pomiarowe łącznie z określeniem warunków, kiedy warto inwestować w sprzęt pomiarowy i szkolenia dla pracowników.
OdnawialneŹródłaEnegii.pl
Portal OdnawialneŹródłaEnergii.pl to serwis branżowy poświęcony pozyskiwaniu energii ze źródeł odnawialnych
ogrzewanie.info.pl
Portal branży grzewczej
Więcej informacji: www.ogrzewanie.info.pl/
OILexpo - Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu
Targi OILexpo to jedyne przedsięwzięcie o takim charakterze wystawienniczym w Polsce. Swoją ofertę prezentują producenci, dystrybutorzy i hurtownicy olejów, smarów i technik smarowniczych dla przemysłu oraz firmy zajmujących się olejami przepracowanymi. Do odwiedzenia targów zapraszamy partnerów, wykorzystujących oleje i smary oraz technologie smarownicze w swojej działalności.
Więcej informacji: www.exposilesia.pl/oilexpo/pl/
opakowania.biz
Portal branży opakowań
Więcej informacji: www.opakowania.biz/
PAR Pomiary • Automatyka • Robotyka
Miesięcznik PAR publikuje informacje z szeroko pojętej branży automatyki przemysłowej i robotyki.
Więcej informacji: www.par.pl/
PLASTPOL - Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy
To najbardziej międzynarodowe targi w Polsce i największe tej branży w Europie Środkowo – Wschodniej.
W Targach z najnowszymi technologiami zapoznaje się każdego roku 17 tysięcy specjalistów. To wszystko potwierdza, że kielecki PLASTPOL to obowiązkowy punkt w kalendarzu każdej profesjonalnej firmy działającej w branży przetwórczej niemal na każdym kontynencie.
Targom PLASTPOL towarzyszy szereg spotkań branżowych i konferencji oraz konkurs Omniplast.
Więcej informacji: www.plastpol.com
PNEUMATICON - Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań
Zakres branżowy PNEUMATICONU stanowią każdego roku między innymi elementy oraz systemy pneumatyczne i hydrauliczne, sterowniki, napędy, systemy automatycznego sterowania procesami. Na stoiskach prezentowane są roboty przemysłowe i manipulatory, można zapoznać się z technikami pomiarowymi i laboratoryjnymi. Dużą grupę wystawców stanowią firmy oferujące usługi instalacyjne i naprawcze, usługi inżynierskie i projektowe, doradztwo techniczne, patenty i licencje.
Więcej informacji: www.pneumaticon.targikielce.pl
Pneumatyka.com
Portal pneumatyka.com oraz czasopismo specjalistyczne „Pneumatyka” zajmują się całokształtem zagadnień związanych z powietrzem, nie tylko sprężonym.
Więcej informacji: pneumatyka.com/
POLEKO - Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska
Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska Poleko to najważniejsze forum wymiany doświadczeń na temat przyjaznych środowisku rozwiązań dla przemysłu. Jest to miejsce propagowania aktualnych trendów, innowacyjnych technologii i proekologicznych inicjatyw.
Więcej informacji: poleko.mtp.pl/
Praca.pl Sp. z o.o.
Praca.pl to jeden z czołowych portali pracy w Polsce. Z dużym zaangażowaniem pomagamy pracodawcom znaleźć kompetentnych pracowników, a kandydatom dotrzeć do wymarzonych ofert pracy. Od kilku lat jesteśmy portalem o ugruntowanej pozycji i silnie rozpoznawalnej na rynku marce. Nasze największe atuty to blisko 2 mln Użytkowników, tysiące aktualnych ofert pracy każdego dnia, najlepszy adres domeny spośród wszystkich portali pracy.
Więcej informacji: www.praca.pl/
RENEXPO POLAND - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej
Od 2011 roku RENEXPO® Poland tworzy w Warszawie punkt spotkań dla kluczowych osobowości i ekspertów w celu transferu wiedzy w obrębie sektora energetycznego. Wydarzenie to skupia uwagę na głównych źródłach energii odnawialnej w kraju: fotowoltaiice, biogazie, energii wodnej, pompach ciepła i biomasie. Jest to nie tylko miejsce spotkań dla firm prezentujących bieżące nowości energetyczne, ale także miejsce poruszania problemów z jakimi boryka się branża.
Więcej informacji: www.renexpo-warsaw.com
ROBOTshow - Targi Robotyzacji i Automatyzacji w Przemyśle
To aktualnie jedyna w Polsce targowa platforma prezentacji ofert branży robotyki i pozyskiwania kontaktów z różnych sektorów przemysłu. Podczas targów ROBOTshow można zapoznać się z ofertą kilkudziesięciu firm z branży robotyki przemysłowej. Do odwiedzenia targów zapraszamy przedstawicieli różnych branż wykorzystujących w swojej produkcji robotyzację i automatyzację procesów.
Robotyka.com
Portal został stworzony z myślą o połączeniu użytkowników, producentów oraz pasjonatów robotyki w Polsce i ma on na celu zjednoczenie działań oraz usystematyzowanie wiadomości z tego zakresu.
Więcej informacji: www.robotyka.com/
RubPlast EXPO - Targi Przemysłu Tworzyw Sztucznych i Gumy
Podczas RubPlast EXPO można obejrzeć maszyny i urządzenia dla przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy, w tym nowoczesne technologie, innowacyjne rozwiązania, jak również modyfikowane tworzywa sztuczne czy też mieszanki gumowe. Targi RubPlast EXPO mają charakter międzynarodowy. Gromadzą wystawców nie tylko z Polski. W ramach edycji 2011 zwiedzający mogli zapoznać z ofertą firm z Wielkiej Brytanii, Holandii, Belgii, Austrii, Czech, Słowacji oraz Indii.
SPAWALNICTWO - Międzynarodowe Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa
W ramach targów prezentowane są najnowsze maszyny, urządzenia oraz rozwiązania technologiczne i materiały stosowane w spawalnictwie, systemy komputerowe wspomagające procesy spawalnicze, roboty, automaty, linie technologiczne czy gazy techniczne. W ramach wystawy odbywają się liczne wystąpienia oraz prezentacje firm. Towarzyszą jej także pokazy nowoczesnych maszyn, urządzeń i metod spawania.
Staleo.pl - Portal Kooperacyjny Branży Metalowej i Stalowej
Staleo.pl to branżowy katalog firm, ogłoszeń maszyn, stali i metali, pracy oraz kooperacji. Znajdziesz u nas aktualne ceny stali i metali, notowania, aktualności z branży, artykuły technologiczne, media branżowe oraz imprezy targowe. Właśnie dlatego warto tu być.
Więcej informacji: staleo.pl/
STOM-BLECH - Targi Obróbki Blach
Podczas targów STOM-BLECH zaprezentowane zostaną najnowsze technologie i maszyny do obróbki blach m.in. nowoczesne cięcia laserowe i wodą, gięcie, wykrawanie czy malowanie. Nie zabraknie maszyn i narzędzi oraz materiałów stosowanych do obróbki blachy. Pojawią się innowacyjne metody grawerowania, szlifowania czy polerowania.
Więcej informacji: www.stom-blech.targikielce.pl
STOM-TOOL - Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi
Na targach STOM-TOOL prezentowane są najnowsze technologie, obrabiarki, maszyny i narzędzia oraz materiały stosowane do obróbki metali. Swoje stoiska mają tu także instytucje, stowarzyszenia, jednostki badawczo-rozwojowe, ośrodki targowe oraz wydawnictwa branżowe.
Więcej informacji: www.stom-tool.targikielce.pl
ŚWIATŁO - Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego
Targi ŚWIATŁO to nie tylko największe branżowe targi oświetleniowe w Europie Środkowowschodniej, lecz także jedyne wydarzenia branżowe w Polsce łączące prezentację najnowszych produktów z koncepcją szkoleniową. Uczestnicy targów, mogą brać udział w seminariach naukowych, konferencjach i szkoleniach dla specjalistów, obejmujących prezentację sprzętu i najnowszych technologii stosowanych w branży oświetleniowej, elektrotechnicznej i budownictwie.
Więcej informacji: www.lightfair.pl
TOOLEX - Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i technologii Obróbki
Targi TOOLEX to impreza wystawiennicza dedykowana firmom wykorzystującym technologie obróbki metalu w swoich procesach produkcyjnych. Wystawcami targów są przede wszystkim:producenci obrabiarek wszystkich rodzajów i typów, producenci oprzyrządowania technologicznego obrabiarek,producenci narzędzi, producenci aparatury pomiarowo-kontrolnej i oprogramowania,firmy specjalizujące się w wyposażaniu linii produkcyjnych zakładów przemysłowych.
Więcej informacji: www.toolex.pl
tworzywa.org
Portal branży tworzyw
Więcej informacji: www.tworzywa.org/
Virtual-IT.pl
Virtual-IT.pl to serwis poświęcony wirtualizacji i technologiom pokrewnym
Więcej informacji: virtual-it.pl/
WATER&HEAT - Targi technik kotłowych, procesów cieplnych i wody przemysłowej
Targi Water&Heat, to jedyne w Polsce wydarzenie tego typu, gdzie swoim doświadczeniem i cenną wiedzą dzielą się najlepsi specjaliści z kraju i zagranicy. Wydarzenie przeznaczone jest dla wszystkich tych, którym nieobce są zagadnienia związane z energetyką cieplną. Podczas targów można zapoznać się z rozwiązaniami oraz urządzeniami przeznaczonymi dla zakładów ciepłowniczych, jak i dla firm posiadających jednostkę odpowiedzialną za zarządzanie energią w przedsiębiorstwie.
Więcej informacji: www.easyfairs.com
wentylacja.biz
Portal branży wentylacyjnej
Więcej informacji: www.wentylacja.biz/
WIRTOTECHNOLOGIA - Międzynarodowe Targi Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów
WIRTOTECHNOLOGIA to autorski projekt Expo Silesia poświęcony wykorzystaniu technologii Rapid Prototyping, profesjonalnym systemom inżynierskim CAD/CAM/CAE, metrologii przemysłowej, skanerom laserowym, inżynierii odwrotnej, wirtualnej rzeczywistości oraz wzornictwu przemysłowemu.
WOD-KAN - Międzynarodowe Targi Maszyn i Urzadzeń dla Wodociągów i Kanalizacji
Targi te to wielkie branżowe święto, podczas którego trwają liczne dyskusje o przyszłości sektora wodociągowo-kanalizacyjnego.
Wystawa gromadzi co roku ok. 400 Wystawców z Polski, Europy, a nawet z Azji. Podczas targów prezentowane są nowe produkty i rozwiązania oraz odbywają się liczne spotkania i konferencje.
Obecność przedstawicieli władz krajowych stwarza możliwość wszystkim zainteresowanym do prowadzenia rozmów o przyszłości branży.
Więcej informacji: www.targi-wod-kan.pl
www.dzwignice.info
www.dzwignice.info jest pierwszym w Polsce specjalistycznym portalem dedykowanym dla branżowy dźwignicowej. Treści portalu adresowane są do producentów i użytkowników urządzeń, firm usługowych, wynajmujących oraz szkoleniowych związanych z branżą urządzeń służących do transportu bliskiego oraz podnoszenia i manipulacji ładunkami. Serwis jest źródłem informacji o nowościach technicznych, ponadto zawiera rozbudowane katalogi branżowe, ogłoszenia oraz bazę wiedzy specjalistycznej.
Więcej informacji: www.dzwignice.info/

O wydawnictwie   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Darmowa prenumerata   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2017 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce