» zgłoś wydarzenie

KALENDARZ WYDARZEŃ

Targi RENEXPO® INTERHYDRO

Kategoria: Targi
Data rozpoczęcia: 2017-11-29
Data zakończenia: 2017-11-30
Miejsce: Salzburg
Strona www: http://www.renexpo-hydro.eu/


Hydroenergia przyczynia się w ważnym stopniu zarówno do zaopatrzenia energetycznego, jak i do zrównoważonego rozwoju gospodarczego i społecznego. Ponadto jest niezawodna, nie przyczynia się do emisji gazów cieplarnianych, nie powoduje zanieczyszczeń, a jej produkcja nie pociąga za sobą wytwarzania odpadów. 

Targi RENEXPO® INTERHYDRO odbywające się w dniach 29 i 30 listopada 2017 w Salzburgu będą okazją do zapoznania się z informacjami na temat obecnego stanu techniki, warunków prawnych, aktualnego rozwoju, jak i również opłacalności energetyki wodnej.

Targi oferują w tym roku wyjątkową platformę wymiany wiedzy i doświadczeń. Nowością będzie Wschodnioeuropejskie Forum Hydroenergetyczne, którego partnerem zostało Towarzystwo Elektrowni Wodnych. Forum oferuje stowarzyszeniom i firmom z Europy Wschodniej i Środkowej platformę do zaprezentowania rozwoju energetyki wodnej w ich krajach, do pielęgnowania istniejących kontaktów i do nawiązywania nowych.

Podczas forum, referenci przedstawią aktualne informacje na temat rozwoju branży energetyki wodnej w rożnych krajach, zaprezentują przykłady nowych rozwiązań technicznych oraz podziela się swoimi doświadczeniami. Forum będzie również platformą do dyskusji nad wyzwaniami, przed którymi staje sektor energetyki wodnej w krajach Europy Wschodniej i Środkowej.

Innymi tematami poruszanymi podczas pozostałych konferencji organizowanych w ramach RENEXPO® INTERHYDRO będą m.in. techniczne innowacje, wyzwania branży, magazynowanie energii oraz zgodny z ekologią rozwój energetyki wodnej. Podobnie jak w latach poprzednich, organizowana będzie wycieczka do Elektrowni Wodnej w Lehen.

RENEXPO® INTERHYDRO jest skierowane do wszystkich osób działających w branży energetyki wodnej, władz, gmin, polityków i naukowców, jak i szkół wyższych  z całej Europy. 

Republika Czeska, jako państwo partnerskie, Afryka, jako partnerski kontynent oraz 1. Wschodnioeuropejskie Forum Hydroenergetyczne podkreślają międzynarodowy charakter imprezy. W tym roku odbędzie się również ponownie spotkanie Europejskich Stowarzyszeń Energetyki Wodnej, będące ważną sprawą dla międzynarodowo obsadzonej Rady Konsultacyjnej targów.

Podczas tegorocznych targów RENEXPO® INTERHYDRO organizatorzy oczekują około 125 wystawców, 500 uczestników konferencji oraz 2.500 odwiedzających. Patronem imprezy jest Dr Josef Schwaiger, członek rządu kraju związkowego Salzburga.<< powrót


(79)
Aktualne wydanie

Wydania specjalne


O wydawnictwie   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Darmowa prenumerata   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2018 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce