» zgłoś wydarzenie

KALENDARZ WYDARZEŃ

OILexpo 2017

OILexpo 2017 Kategoria: Targi
Data rozpoczęcia: 2017-10-03
Data zakończenia: 2017-10-05
Miejsce: Sosnowiec
Strona www: http://www.exposilesia.pl/oilexpo/pl/


7. Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"
Już dziś zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Targów Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo 2017. Wzorem minionej, wydarzenie odbędzie się jednocześnie z Międzynarodowymi Targami Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX oraz Międzynarodowymi Targami Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów - WIRTOTECHNOLOGIA.
 
Miniona edycja w Expo Silesia to przygotowane przez Wystawców, niekiedy wręcz imponujące stoiska, które po raz kolejny zajęły przestrzeń dwóch hal, tj. 15 tys. m kw.  Na targowy sukces złożyła się nie tylko atrakcyjna oferta 500 Wystawców z 18 krajów, reprezentujących prawie 600 światowych marek, ale i program 10 wykładów, seminariów i konsultacji dedykowanych specjalistom. Targi odwiedziło blisko 10 tys. zwiedzających - ekspertów z branży. Podczas wystawy można było obejrzeć 450 maszyn w ruchu. Oto najkrótsze podsumowanie najważniejszych w Polsce targów, które sukcesywnie wyznaczają trendy!

Warto wspomnieć, że Targi zostaną objęte Honorowym Patronatem przez Ministerstwo Gospodarki oraz otrzymały wsparcie od wielu innych znaczących w branży instytucji i mediów, które z pewnością przyczynią się do sukcesu tego wydarzenia.  

Targom towarzyszą również inne wydarzenia przemysłowe, dzięki którym targi stały się profesjonalną platformą wymiany poglądów i doświadczeń w najbardziej uprzemysłowionym regionie Polski. Podczas targów odbywa się prestiżowy konkursu o Medale i Wyróżnienia Expo Silesia, a także szereg konferencji, warsztatów i seminariów, m.in.: ŚRODOWISKOWE SEMINARIUM TRIBOLOGÓW nt. Współczesnych problemów smarowania maszyn i urządzeń. Coroczne spotkanie Tribologów organizowane było przez przedstawicieli Politechniki Śląskiej oraz Polskiego Towarzystwa Trybologicznego Oddział Śląsk<< powrót


(53)
Aktualne wydanie

Wydania specjalne


O wydawnictwie   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Darmowa prenumerata   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2018 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce