Udostępnij Udostępnij Udostępnij Udostępnij Print

Trzecia edycja konkursu „Liderzy inżynierii < 40” rozstrzygnięta

-- piątek, 23 luty 2018

Znamy laureatów trzeciej odsłony polskiej edycji konkursu „Engineering Leaders under 40”, którego celem jest wyróżnienie specjalistów z branży produkcyjnej, którzy nie ukończyli jeszcze 40. roku życia, a już przyczynili się do sukcesu swojego zakładu lub branży, w której pracują. Uroczystość wręczenia nagród w konkursie odbyła się 22 lutego br. w warszawskim hotelu Marriott. Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo Trade Media International, natomiast Partnerem Głównym konkursu – firma ASTOR. Partnerami tegorocznej edycji były firmy Halibut oraz Bank Danych o Inżynierach (BDI).

W tym roku jury konkursowe, w skład którego weszły redakcje magazynów „Control Engineering Polska” oraz „Inżynieria & Utrzymanie Ruchu”, postanowiło uhonorować sześcioro młodych inżynierów oraz przyznać dwa wyróżnienia. Nagrody w postaci gogli VR Samsung Gear oraz voucherów na udział w pakiecie szkoleń i konferencji o łącznej wartości blisko 10 tys. złotych każdy, z rąk Michaela Majchrzaka, prezesa WTMI i wydawcy magazynów Control Engineering oraz Inżynieria i Utrzymanie Ruchu odebrali:

  1. Jakub ZRĘDA, Wamtechnik Sp. z o.o.
  2. Andrzej JUNKIERT, Volkswagen Poznań Sp. z o.o.
  3. Marek KANTOWSKI, Verashape
  4. Paweł WOJCIECHOWSKI, Reichle & De-Massari Produkcja Sp. z o.o.
  5. Grzegorz WALCZUK, Robert Bosch Sp. z o.o.
  6. Małgorzata URBAŃSKA, NetWorkS! Sp. z o.o.
  7. Katarzyna ŻAK, Eltek Poland Sp. z o.o. (wyróżnienie)
  8. Marek NITSCHE, Stegu Sp. z o.o. (wyróżnienie)

– Zawsze uważałem, że młodzi inżynierowie mają ogromny wpływ na przyszłość zakładów produkcyjnych w Polsce oraz konkurencyjność polskich firm – mówi Michael Majchrzak. – Stąd zrodził się pomysł na organizację tego konkursu: aby promować polskich inżynierów oraz odkrywać ich osiągnięcia i talenty liderskie. Obecna, trzecia już edycja konkursu „Liderzy inżynierii < 40” zgromadziła dwa razy więcej zgłoszeń niż w zeszłym roku, przy czym wszystkie aplikacje były wyróżniające się. Jestem zaszczycony, mogąc uhonorować najlepsze z nich tytułem „Lidera inżynierii 2017 roku”.

O konkursie

Konkurs „Liderzy inżynierii < 40” organizowany jest w USA od 2010 roku, natomiast w Polsce jego pierwsza edycja odbyła się w 2015 roku. Kwalifikacja do konkursu odbywa się na podstawie zgłoszeń ankietowych, a następnie kandydaci i kandydatki oceniani są na podstawie sześciu kryteriów, obejmujących kompetencje inżynierskie, wpływ na wyniki finansowe lub poziom innowacyjności swojej firmy oraz zakres odpowiedzialności w stosunku do wieku, ale także opinie współpracowników, zaangażowanie w działalność społeczną i wolontariacką oraz swoje zainteresowania i hobby.

Redakcja


Przeczytaj także

Drukarki 3D: Przyszłość utrzymania ruchu?
Nie od dziś wiadomo, że druk przestrzenny doskonale nadaje się do prototypowania w różnych branżach, takich jak motoryzacja, lotnictwo, medycyna, a coraz efektywniej wykorzystywany jest... więcej »
Trzecia Edycja Mistrzostw Polski w lutowaniu już za miesiąc
Ponad miesiąc pozostał do rozpoczęcia rywalizacji firm, szkół i uczelni podczas Mistrzostw w lutowaniu. Tegoroczne Mistrzostwa Polski odbędą się we Włocławku w Browarze B i połączone będą z... więcej »
Badanie rynku: IIoT w utrzymaniu ruchu
Przedstawiamy sześć najważniejszych wniosków z badania dotyczącego Przemysłowego Internetu Rzeczy (IIoT – Industrial Internet of Things) w utrzymaniu ruchu, przeprowadzonego wśród... więcej »
Ciągłość i doskonalenie procesów
Ostatnio słucham ścieżki dźwiękowej sztuki z Broadwayu zatytułowanej „Hamilton”. Jest to wyjątkowa opowieść – o tym, że zmiany na lepsze są czasem łatwiejsze do zrealizowania, niż mogłoby... więcej »
Sztuczna inteligencja nie rozumie ludzkich emocji
Jak wynika z badania SAS, 32% przedstawicieli firm z regionu EMEA uważa, że problemy etyczne związane z wykorzystaniem sztucznej inteligencji stanowią jedno z głównych wyzwań związanych ze... więcej »
Bezpieczeństwo funkcjonalne w przestrzeniach zagrożonych wybuchem
Tematyka bezpieczeństwa funkcjonalnego, mimo że obecna w świecie techniki już od lat 90. XX w., nadal jest niezrozumiana i pomijana w procesie oceny ryzyka technicznego. Wraz... więcej »
 
Aktualne wydanie

Zobacz także

  •   Wydarzenia  
  •   Katalog  

Wydarzenia

AUTOMATICON Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów
2018-03-20 - 2018-03-23
Miejsce: Warszawa
PRZEMYSŁ 4.0
2018-04-10 - 2018-04-10
Miejsce: Warszawa
Industrial Innovation Days 2018
2018-04-17 - 2018-04-19
Miejsce: Poznań
Przyszłość Branży Producentów Elektroniki
2018-04-18 - 2018-04-19
Miejsce: Włocławek

Katalog

ABB Sp. z o.o.
ABB Sp. z o.o.
Żegańska 1
04-713 Warszawa
tel. 32 79 09 222

zobacz wszystkie
SONDA

Czy inwestycje na rzecz energooszczędności się opłacają?

Oddanych głosów: 16

50% 50 %
tak 8 głos(ów)

31.3% 31.3 %
nie 5 głos(ów)

18.8% 18.8 %
nie potrafię wyliczyć 3 głos(ów)


Wydania specjalne

O wydawnictwie   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Darmowa prenumerata   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2018 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce