Udostępnij Udostępnij Udostępnij Udostępnij Print

Trzecia edycja konkursu „Liderzy inżynierii < 40” rozstrzygnięta

-- piątek, 23 luty 2018

Znamy laureatów trzeciej odsłony polskiej edycji konkursu „Engineering Leaders under 40”, którego celem jest wyróżnienie specjalistów z branży produkcyjnej, którzy nie ukończyli jeszcze 40. roku życia, a już przyczynili się do sukcesu swojego zakładu lub branży, w której pracują. Uroczystość wręczenia nagród w konkursie odbyła się 22 lutego br. w warszawskim hotelu Marriott. Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo Trade Media International, natomiast Partnerem Głównym konkursu – firma ASTOR. Partnerami tegorocznej edycji były firmy Halibut oraz Bank Danych o Inżynierach (BDI).

W tym roku jury konkursowe, w skład którego weszły redakcje magazynów „Control Engineering Polska” oraz „Inżynieria & Utrzymanie Ruchu”, postanowiło uhonorować sześcioro młodych inżynierów oraz przyznać dwa wyróżnienia. Nagrody w postaci gogli VR Samsung Gear oraz voucherów na udział w pakiecie szkoleń i konferencji o łącznej wartości blisko 10 tys. złotych każdy, z rąk Michaela Majchrzaka, prezesa WTMI i wydawcy magazynów Control Engineering oraz Inżynieria i Utrzymanie Ruchu odebrali:

  1. Jakub ZRĘDA, Wamtechnik Sp. z o.o.
  2. Andrzej JUNKIERT, Volkswagen Poznań Sp. z o.o.
  3. Marek KANTOWSKI, Verashape
  4. Paweł WOJCIECHOWSKI, Reichle & De-Massari Produkcja Sp. z o.o.
  5. Grzegorz WALCZUK, Robert Bosch Sp. z o.o.
  6. Małgorzata URBAŃSKA, NetWorkS! Sp. z o.o.
  7. Katarzyna ŻAK, Eltek Poland Sp. z o.o. (wyróżnienie)
  8. Marek NITSCHE, Stegu Sp. z o.o. (wyróżnienie)

– Zawsze uważałem, że młodzi inżynierowie mają ogromny wpływ na przyszłość zakładów produkcyjnych w Polsce oraz konkurencyjność polskich firm – mówi Michael Majchrzak. – Stąd zrodził się pomysł na organizację tego konkursu: aby promować polskich inżynierów oraz odkrywać ich osiągnięcia i talenty liderskie. Obecna, trzecia już edycja konkursu „Liderzy inżynierii < 40” zgromadziła dwa razy więcej zgłoszeń niż w zeszłym roku, przy czym wszystkie aplikacje były wyróżniające się. Jestem zaszczycony, mogąc uhonorować najlepsze z nich tytułem „Lidera inżynierii 2017 roku”.

O konkursie

Konkurs „Liderzy inżynierii < 40” organizowany jest w USA od 2010 roku, natomiast w Polsce jego pierwsza edycja odbyła się w 2015 roku. Kwalifikacja do konkursu odbywa się na podstawie zgłoszeń ankietowych, a następnie kandydaci i kandydatki oceniani są na podstawie sześciu kryteriów, obejmujących kompetencje inżynierskie, wpływ na wyniki finansowe lub poziom innowacyjności swojej firmy oraz zakres odpowiedzialności w stosunku do wieku, ale także opinie współpracowników, zaangażowanie w działalność społeczną i wolontariacką oraz swoje zainteresowania i hobby.

Redakcja


Przeczytaj także

ITM Polska, Subcontracting, Modernlog, Focast, 3D Solutions
Dźwięki pracujących maszyn, liczne rozmowy, spotkania kooperacyjne oraz ciekawe konferencje – za nami Targi ITM Polska Innowacje – Technologie – Maszyny oraz odbywające się w tym samym czasie Targi... więcej »
25 lat działalności Emerson Automation Solutions w Polsce
7 czerwca w Łodzi firma Emerson Automation Solutions świętowała jubileusz 25-lecia obecności na polskim rynku. W wydarzeniu, które odbyło się w Hotelu Vienna House Andel’s, wzięli udział eksperci... więcej »
Sprężarki z napędem VSD - 8 kluczowych zalet
Instalacja zewnętrznego napędu o zmiennej prędkości obrotowej (VSD), choć jest rozwiązaniem tańszym od wbudowanego, może nastręczać sporych problemów w czasie eksploatacji, mających wpływ... więcej »
Eksperci BASF Polska na V Kongresie Polska Chemia w Wieliczce
W ramach V edycji Kongresu Polska Chemia, w dniach 13-14 czerwca, w Wieliczce przedstawiciele polskiego sektora chemicznego debatowali o najnowszych trendach oraz wyzwaniach stojących przed polską... więcej »
Czy w przypadku problemów z dostawami energii Polska może liczyć na sąsiadów?
Wysokie temperatury powodują, że wraca temat ryzyka wystąpienia blackoutu w polskim systemie energetycznym. Elektrownie węglowe, na którym bazuje polski system, w czasie upałów mają problem z... więcej »
Nowa fabryka WAGO we Wróblowicach
Ruszyła produkcja w nowo wybudowanej fabryce WAGO we Wróblowicach, w gminie Miękinia. To już drugi, oprócz inwestycji we Wrocławiu, zakład produkcyjny spółki w regionie. Firma WAGO jest jednym z... więcej »
 
Aktualne wydanie

Zobacz także

  •   Wydarzenia  
  •   Katalog  

Wydarzenia

ENERGETAB Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie
2018-09-12 - 2018-09-14
Miejsce: Bielsko Biała
ROBOTECH Robotics Technology Conference
2018-09-18 - 2018-09-18
Miejsce: Wrocław
VI Międzynarodowa Konferencja HAZEX
2018-09-20 - 2018-09-21
Miejsce: Kraków
Forum Mycia Przemysłowego 

2018-09-26 - 2018-09-27
Miejsce: Wrocław
IV Europejski Kongres Lean Manufacturing
2018-09-28 - 2018-09-29
Miejsce: Katowice
TOOLEX - Targi Obrabiarek, Narzędzi i technologii Obróbki
2018-10-02 - 2018-10-04
Miejsce: Sosnowiec

Katalog

MEWA TEXTIL-SERVICE SP. Z O.O.
MEWA TEXTIL-SERVICE SP. Z O.O.
Andersa 15
41-200 Sosnowiec
tel. 32 363 82 60

zobacz wszystkie
SONDA

Czy inwestycje na rzecz energooszczędności się opłacają?

Oddanych głosów: 16

50% 50 %
tak 8 głos(ów)

31.3% 31.3 %
nie 5 głos(ów)

18.8% 18.8 %
nie potrafię wyliczyć 3 głos(ów)


Wydania specjalne

O wydawnictwie   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Darmowa prenumerata   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2018 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce