Udostępnij Udostępnij Udostępnij Udostępnij Print

reichelt elektronik umacnia swoją pozycję na rynku dzięki nowej marce RND

-- wtorek, 07 listopad 2017

Od blisko 50 lat reichelt elektronik zajmuje się dystrybucją komponentów elektronicznych i technologii IT. Dzięki asortymentowi 85 000 produktów firma jest jednym z największych dystrybutorów online w branży i – oprócz Niemiec – z powodzeniem zdobywa również rynki w innych krajach: Austrii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Francji, Polsce czy Holandii. Rozszerzanie działalności na inne państwa jest ważnym krokiem w umacnianiu pozycji reichelt zarówno na rynku rodzimym, jaki zagranicznym.

Przedmioty codziennego użytku dla profesjonalistów 

Firma RND oferuje doświadczonym użytkownikom i inżynierom elektrotechniki produkty profesjonalnego użytku, takie jak: zabezpieczenia, obudowy, kable, przewody, łącza wtykowe i oporniki. „Przy wyborze produktów do oferowanego asortymentu polegamy na naszym wieloletnim doświadczeniu w branży elektronicznej. Dzięki firmie RND możemy zaoferować klientom dobre produkty w korzystnej cenie, które mogą być zamiennikami produktów wiodących marek”- mówi Sven Pannewitz, Product manager linii produktów RND w firmie reichelt elektronik. 

Dobra jakość w korzystnej cenie 

RND zaopatruje specjalistów w produkty ich codziennego użytku, takie jak komponenty elektroniczne, złącza, kable i sprzęt laboratoryjny. Produkty marki wyróżniają się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Wybierając małe obudowy z tworzywa sztucznego RND możemy zaoszczędzić 20-40 procent w porównaniu do podobnych produktów konkurencji. Wszystkie produkty poddane są ścisłym kontrolom jakości i spełniają obowiązujące standardy przemysłowe. RND gwarantuje również utrzymanie standardów CE, RoHS i REACH. 

Stałe poszerzanie asortymentu 

Asortyment RND obejmuje 3500 produktów. Dzięki świetnej jakości kondensatorom SMD, opornikom SMD, zabezpieczeniom, obudowom i łącznikom firma przekonała do siebie doświadczonych użytkowników oraz inżynierów elektrotechniki, którzy są docelową grupę klientów. Asortyment jest ciągle poszerzany o nowe produkty do wyposażenia warsztatu oraz z obszarów MRO (Maintenance, Repair and Operations) i automatyki. „Uważamy, że poprzez dostarczanie profesjonalnym użytkownikom dobrej jakości produktów elektronicznych w korzystnej cenie, umocnimy w przyszłości pozycję marki RND na rynku. Kupując nasze produkty klienci oszczędzają i nie muszą przy tym rezygnować z dobrej jakości”– mówi Christian Reinwalt, manager działu Produktmanagement & Marketing w firmie reichelt elektronik. 

Źródło: reichelt elektronik


Przeczytaj także

ITM Polska, Subcontracting, Modernlog, Focast, 3D Solutions
Dźwięki pracujących maszyn, liczne rozmowy, spotkania kooperacyjne oraz ciekawe konferencje – za nami Targi ITM Polska Innowacje – Technologie – Maszyny oraz odbywające się w tym samym czasie Targi... więcej »
25 lat działalności Emerson Automation Solutions w Polsce
7 czerwca w Łodzi firma Emerson Automation Solutions świętowała jubileusz 25-lecia obecności na polskim rynku. W wydarzeniu, które odbyło się w Hotelu Vienna House Andel’s, wzięli udział eksperci... więcej »
Sprężarki z napędem VSD - 8 kluczowych zalet
Instalacja zewnętrznego napędu o zmiennej prędkości obrotowej (VSD), choć jest rozwiązaniem tańszym od wbudowanego, może nastręczać sporych problemów w czasie eksploatacji, mających wpływ... więcej »
Eksperci BASF Polska na V Kongresie Polska Chemia w Wieliczce
W ramach V edycji Kongresu Polska Chemia, w dniach 13-14 czerwca, w Wieliczce przedstawiciele polskiego sektora chemicznego debatowali o najnowszych trendach oraz wyzwaniach stojących przed polską... więcej »
Czy w przypadku problemów z dostawami energii Polska może liczyć na sąsiadów?
Wysokie temperatury powodują, że wraca temat ryzyka wystąpienia blackoutu w polskim systemie energetycznym. Elektrownie węglowe, na którym bazuje polski system, w czasie upałów mają problem z... więcej »
Nowa fabryka WAGO we Wróblowicach
Ruszyła produkcja w nowo wybudowanej fabryce WAGO we Wróblowicach, w gminie Miękinia. To już drugi, oprócz inwestycji we Wrocławiu, zakład produkcyjny spółki w regionie. Firma WAGO jest jednym z... więcej »
 
Aktualne wydanie

Zobacz także

  •   Wydarzenia  
  •   Katalog  

Wydarzenia

ENERGETAB Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie
2018-09-12 - 2018-09-14
Miejsce: Bielsko Biała
ROBOTECH Robotics Technology Conference
2018-09-18 - 2018-09-18
Miejsce: Wrocław
VI Międzynarodowa Konferencja HAZEX
2018-09-20 - 2018-09-21
Miejsce: Kraków
Forum Mycia Przemysłowego 

2018-09-26 - 2018-09-27
Miejsce: Wrocław
IV Europejski Kongres Lean Manufacturing
2018-09-28 - 2018-09-29
Miejsce: Katowice
TOOLEX - Targi Obrabiarek, Narzędzi i technologii Obróbki
2018-10-02 - 2018-10-04
Miejsce: Sosnowiec

Katalog

MEWA TEXTIL-SERVICE SP. Z O.O.
MEWA TEXTIL-SERVICE SP. Z O.O.
Andersa 15
41-200 Sosnowiec
tel. 32 363 82 60

zobacz wszystkie
SONDA

Czy inwestycje na rzecz energooszczędności się opłacają?

Oddanych głosów: 16

50% 50 %
tak 8 głos(ów)

31.3% 31.3 %
nie 5 głos(ów)

18.8% 18.8 %
nie potrafię wyliczyć 3 głos(ów)


Wydania specjalne

O wydawnictwie   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Darmowa prenumerata   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2018 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce