Udostępnij Udostępnij Udostępnij Udostępnij Print

reichelt elektronik umacnia swoją pozycję na rynku dzięki nowej marce RND

-- wtorek, 07 listopad 2017

Od blisko 50 lat reichelt elektronik zajmuje się dystrybucją komponentów elektronicznych i technologii IT. Dzięki asortymentowi 85 000 produktów firma jest jednym z największych dystrybutorów online w branży i – oprócz Niemiec – z powodzeniem zdobywa również rynki w innych krajach: Austrii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Francji, Polsce czy Holandii. Rozszerzanie działalności na inne państwa jest ważnym krokiem w umacnianiu pozycji reichelt zarówno na rynku rodzimym, jaki zagranicznym.

Przedmioty codziennego użytku dla profesjonalistów 

Firma RND oferuje doświadczonym użytkownikom i inżynierom elektrotechniki produkty profesjonalnego użytku, takie jak: zabezpieczenia, obudowy, kable, przewody, łącza wtykowe i oporniki. „Przy wyborze produktów do oferowanego asortymentu polegamy na naszym wieloletnim doświadczeniu w branży elektronicznej. Dzięki firmie RND możemy zaoferować klientom dobre produkty w korzystnej cenie, które mogą być zamiennikami produktów wiodących marek”- mówi Sven Pannewitz, Product manager linii produktów RND w firmie reichelt elektronik. 

Dobra jakość w korzystnej cenie 

RND zaopatruje specjalistów w produkty ich codziennego użytku, takie jak komponenty elektroniczne, złącza, kable i sprzęt laboratoryjny. Produkty marki wyróżniają się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Wybierając małe obudowy z tworzywa sztucznego RND możemy zaoszczędzić 20-40 procent w porównaniu do podobnych produktów konkurencji. Wszystkie produkty poddane są ścisłym kontrolom jakości i spełniają obowiązujące standardy przemysłowe. RND gwarantuje również utrzymanie standardów CE, RoHS i REACH. 

Stałe poszerzanie asortymentu 

Asortyment RND obejmuje 3500 produktów. Dzięki świetnej jakości kondensatorom SMD, opornikom SMD, zabezpieczeniom, obudowom i łącznikom firma przekonała do siebie doświadczonych użytkowników oraz inżynierów elektrotechniki, którzy są docelową grupę klientów. Asortyment jest ciągle poszerzany o nowe produkty do wyposażenia warsztatu oraz z obszarów MRO (Maintenance, Repair and Operations) i automatyki. „Uważamy, że poprzez dostarczanie profesjonalnym użytkownikom dobrej jakości produktów elektronicznych w korzystnej cenie, umocnimy w przyszłości pozycję marki RND na rynku. Kupując nasze produkty klienci oszczędzają i nie muszą przy tym rezygnować z dobrej jakości”– mówi Christian Reinwalt, manager działu Produktmanagement & Marketing w firmie reichelt elektronik. 

Źródło: reichelt elektronik


Przeczytaj także

Stelia uses 3D printing to create self-reinforcing aircraft fuselage panel
Stelia Aerospace believes 3D printing has the potential to go large when it comes to aircraft construction. The French-based company has unveiled the first printed self-reinforcing fuselage... więcej »
GT85 Polska wprowadza nowe usługi specjalistycznego mycia części produkcyjnych
GT85 Polska, lider dostawców rozwiązań z zakresu technologii mycia przemysłowego w Polsce wprowadza nowe usługi specjalistycznego mycia części produkcyjnych. Bazując na 19-letnim doświadczeniu w... więcej »
Głębsze zrozumienie procesów smarowania
Lepsze zrozumienie oddziaływania metali i środków smarnych Smarowanie zaworów, cylindrów i silników stwarza pewne wyzwanie, ponieważ urządzenia te składają się z elementów wykonanych z różnych... więcej »
Rewolucja w rozwiązaniach konstrukcyjnych zaworów oddechowych i przerywaczy płomienia
Rozwój produktów wymuszany przez wyzwania spływające z rynku jest zarazem zmorą i bodźcem do rozwoju dla każdego z producentów armatury zabezpieczającej zbiorniki do przechowywania i instalacje do... więcej »
Firma Hörmann nagrodzona na targach Budma 2018
Aż cztery produkty marki Hörmann nagrodzone zostały Złotymi Medalami MTP targów Budma 2018. Tej rekordowej liczbie medali odpowiadała wielkość stoiska – w tym roku firma prezentowała się na... więcej »
Połączenie świata fizycznego ze światem cyfrowym
Liderzy biznesu ostrzegają: kultura i utarte zasady pracy przedsiębiorstw nie mogą stawać na drodze postępowi technologicznemu z Przemysłowym Internetem Rzeczy (IIoT) Stanowiąc pomost między... więcej »
 
Aktualne wydanie

Zobacz także

  •   Wydarzenia  
  •   Katalog  

Wydarzenia

Forum Wentylacja-Salon Klimatyzacja
2018-02-27 - 2018-02-28
Miejsce: Warszawa
ENEX - Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki
2018-02-28 - 2018-03-01
Miejsce: Kielce
AUTOMATICON Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów
2018-03-20 - 2018-03-23
Miejsce: Warszawa
PRZEMYSŁ 4.0
2018-04-10 - 2018-04-10
Miejsce: Warszawa

Katalog

ABB Sp. z o.o.
ABB Sp. z o.o.
Żegańska 1
04-713 Warszawa
tel. 32 79 09 222

zobacz wszystkie
SONDA

Czy inwestycje na rzecz energooszczędności się opłacają?

Oddanych głosów: 16

50% 50 %
tak 8 głos(ów)

31.3% 31.3 %
nie 5 głos(ów)

18.8% 18.8 %
nie potrafię wyliczyć 3 głos(ów)


Wydania specjalne

O wydawnictwie   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Darmowa prenumerata   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2018 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce