Udostępnij Udostępnij Udostępnij Udostępnij Print

Odzież robocza MEWA PERFORMANCE

-- środa, 01 sierpień 2018

Odzież robocza stanowi podstawowe wyposażenie pracownika, dlatego ważne jest, by była ona wygodna: nie powinna być zbyt dopasowana, ale też nie może być za luźna, by nie przeszkadzała w wykonywanych czynnościach. Powinna zapewniać swobodę ruchów i spełniać wymagania związane z jej zastosowaniem.

Taka jest odzież robocza z kolekcji MEWA PERFORMANCE®, która przeznaczona dla przemysłu i rzemiosła. Dwukolorowe z reguły ubrania (kurtki, kamizelki, spodnie ze ściągaczem, spodnie ogrodniczki) dostępne są w siedmiu kombinacjach kolorystycznych. Elementy odzieży można ze sobą łączyć, tworząc dopasowane i wygodne kombinacje ubrań. Poszczególne elementy mają wzmocnienia ze specjalnego materiału Cordura w miejscach (np. kolana, łokcie, ramiona), które są szczególnie narażone na działanie czynników mechanicznych, np. podczas prac w miejscach o ograniczonej przestrzeni, Wszystkie elementy odzieży wyposażone są w dużą ilość kieszeni, co pozwala bezpiecznie nosić narzędzia i inne przedmioty wykorzystywane w codziennej pracy, jak np. calówka, klucze czy telefon komórkowy. Ubrania maja też często wszywane odblaskowe lamówki. Dzięki temu pracownicy są dobrze widoczni po zmroku, a także przy złej pogodzie, co jest szczególnie ważne, jeśli pracują na zewnątrz. Na życzenie ubrania robocze mogą być zaopatrzone w logo danej firmy. Ułatwia to identyfikację jej pracowników i zarazem tworzy jednolity image firmy.

Odzież MEWA PERFORMANCE wynajmowana jest w ramach tzw. pełnej usługi. Oznacza to, że pracownicy otrzymują regularnie odzież roboczą. Z reguły każdy pracownik ma kilka kompletów: tym samym dysponuje on na miejscu zawsze czystymi sztukami odzieży. Zabrudzona odzież odbierana jest w ustalonych terminach przez firmę MEWA, która jednocześnie dostarcza odzież już upraną. Firma wykonuje również drobne naprawy odzieży w razie potrzeby. W ten sposób klient oszczędza czas i nakłady związane z utrzymaniem odzieży w dobrym stanie.

Dobierając odzież dla pracowników, należy dokonać analizy stanowiska pracy. Jeśli praca wykonywana jest często na zewnątrz, to w zimniejsze dni dobry będzie polar, a ciepła kurtka w zimie to w zasadzie obowiązek.

Uzupełnieniem odzieży roboczej są artykuły bhp (np. buty i rękawice ochronne, kurtki, okulary itp.), które można zamówić ze specjalnego katalogu  „World Wide Work by MEWA“.

Link: https://www.mewa-service.pl/produkty/odziez-robocza/odziez-robocza/performance/

Źródło: MEWA Textil


Przeczytaj także

Aglomeracja Wrocławska: Vibroacoustic rozbuduje fabrykę automotive w Środzie Śląskiej
Vibracoustic, dostawca usług w zakresie technologii antywibracyjnych dla przemysłu motoryzacyjnego, rozbudowuje fabrykę Środa Śląska I inwestując cztery miliony euro. W ten sposób firma umacnia... więcej »
Modernizacja systemu oświetleniowego
Rozwój technologii LED oraz jej bardziej przystępna obecnie cena sprawiają, że coraz częściej stosowana jest ona w aplikacjach oświetlenia w zakładach przemysłowych. Modernizacja instalacji... więcej »
Nowy smar dla branży spożywczej i producentów opakowań

ExxonMobil rozszerzył ofertę olejów i smarów dla przemysłu o produkt Mobil SHC Grease 462 PF. Ten wysokiej jakości smar syntetyczny jest przeznaczony do zastosowań wysokotemperaturowych w produkcji... więcej »
Szybko jak w przypadku służb ratowniczych: usługa drukowania 3D igus dla części odpornych na zużycie
Firma igus w ramach usługi produkcji addytywnej produkuje część zamienną dla berlińskiej firmy Blackcam w ciągu zaledwie kilku godzin. Co robisz, gdy nagle ważna część wystawy zniknie w drodze na... więcej »
Bezpieczeństwo dostaw energii, czyli zrównoważona energia po konkurencyjnych cenach
Komisja Europejska zatwierdziła mechanizmy zdolności wytwórczych w Belgii, Francji, Niemczech, Grecji, we Włoszech i w Polsce. KE stwierdziła, że środki te przyczynią się do... więcej »
Trwa rejestracja na Konferencję Automotive
W dniach 6-7.09.2018 w Zakopanem odbędzie się czwarta edycja konferencji Automotive, jednego z największych w Polsce spotkań branży motoryzacyjnej. Partnerem Technologicznym wydarzenia jest firma... więcej »
 
Aktualne wydanie

Zobacz także

  •   Wydarzenia  
  •   Katalog  

Wydarzenia

Konferencja Automotive
2018-09-06 - 2018-09-07
Miejsce: Zakopane
ENERGETAB Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie
2018-09-11 - 2018-09-13
Miejsce: Bielsko Biała
ROBOTECH Robotics Technology Conference
2018-09-18 - 2018-09-18
Miejsce: Wrocław
VI Międzynarodowa Konferencja HAZEX
2018-09-20 - 2018-09-21
Miejsce: Kraków
Forum Mycia Przemysłowego 

2018-09-26 - 2018-09-27
Miejsce: Wrocław
IV Europejski Kongres Lean Manufacturing
2018-09-28 - 2018-09-29
Miejsce: Katowice
SONDA

Czy inwestycje na rzecz energooszczędności się opłacają?

Oddanych głosów: 16

50% 50 %
tak 8 głos(ów)

31.3% 31.3 %
nie 5 głos(ów)

18.8% 18.8 %
nie potrafię wyliczyć 3 głos(ów)


Wydania specjalne

O wydawnictwie   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Darmowa prenumerata   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2018 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce