Udostępnij Udostępnij Udostępnij Udostępnij Print

Liebherr Components – łożyska wieńcowe

-- wtorek, 23 styczeń 2018

Pochodząca ze Szwajcarii grupa Liebherr, założona w 1949 roku, specjalizująca się w wielu różnych gałęziach przemysłu wkracza na polski rynek z dywizją Components. 

Terminową realizacją projektu na dostawy łożysk wieńcowych do zwałowarki, która będzie pracować na nowym bloku elektrowni Jaworzno, Liebherr Components rozpoczął działalność na polskim rynku. Nowego dostawcę charakteryzuje wieloletnie doświadczenie w przemyśle, innowacyjne rozwiązania oraz pełne wsparcie techniczne w języku polskim, za pośrednictwem biura handlowego Step Group Industry. 

Dywizja Liebherr Components zajmuje się projektowaniem oraz produkcją wysokiej jakości elementów układów mechanicznych, hydraulicznych i napędowych wraz z układami sterowania i kontroli procesu. Wszystkie elementy są produkowane z myślą o długiej i bezawaryjnej eksploatacji, tak aby wytrzymały niekorzystne warunki środowiska pracy takie jak drastyczne wahania temperatury, wstrząsy, zanieczyszczenia czy warunki morskie. 

Wśród produktów dostępnych w tej dywizji znajdują się: 

• Silniki diesla oraz gazowe

• Układy wtryskowe Common Rail

• Cylindry hydrauliczne

• Przekładnie i wciągarki

• Elektrotechnika

• Łożyska wieńcowe o średnicach do kilkunastu metrów

Wśród aplikacji w których sprawdzone zostały już produkty Liebherr Components znajdują się dźwigi, maszyny budowlane, sprzęt górniczy, turbiny wiatrowe oraz rozwiązania transportowe. Klienci w Polsce mają możliwość skorzystania z doświadczenia zdobytego przy wielu innych projektach i zoptymalizować swoją własną działalność, każda aplikacja jest traktowana indywidualnie i otrzymuje rozwiązanie skrojone na miarę potrzeb.

Biuro handlowe w Polsce gwarantuje pełne wsparcie techniczne w języku polskim, wizyty u klienta wraz z kadra inżynieryjną producenta oraz najlepsze warunki handlowe na rynku. Realizujemy standardowe dostawy części zamiennych, jak i również wspieramy rozwój nowych projektów i wykonujemy łożyska na bazie rysunku i potrzeb klienta. Biuro handlowe Liebherr Components łożyska SGI współpracuje również z biurami projektowymi w zakresie nowych rozwiązań i konstruowanych dopiero maszyn.

Biuro handlowe organizuje cykliczne szkolenia obejmujące zagadnienia łożysk wieńcowych zarówno dla pracowników pionów handlowych, jak i służb utrzymania ruchu.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę.


Przeczytaj także

Stelia uses 3D printing to create self-reinforcing aircraft fuselage panel
Stelia Aerospace believes 3D printing has the potential to go large when it comes to aircraft construction. The French-based company has unveiled the first printed self-reinforcing fuselage... więcej »
GT85 Polska wprowadza nowe usługi specjalistycznego mycia części produkcyjnych
GT85 Polska, lider dostawców rozwiązań z zakresu technologii mycia przemysłowego w Polsce wprowadza nowe usługi specjalistycznego mycia części produkcyjnych. Bazując na 19-letnim doświadczeniu w... więcej »
Głębsze zrozumienie procesów smarowania
Lepsze zrozumienie oddziaływania metali i środków smarnych Smarowanie zaworów, cylindrów i silników stwarza pewne wyzwanie, ponieważ urządzenia te składają się z elementów wykonanych z różnych... więcej »
Rewolucja w rozwiązaniach konstrukcyjnych zaworów oddechowych i przerywaczy płomienia
Rozwój produktów wymuszany przez wyzwania spływające z rynku jest zarazem zmorą i bodźcem do rozwoju dla każdego z producentów armatury zabezpieczającej zbiorniki do przechowywania i instalacje do... więcej »
Firma Hörmann nagrodzona na targach Budma 2018
Aż cztery produkty marki Hörmann nagrodzone zostały Złotymi Medalami MTP targów Budma 2018. Tej rekordowej liczbie medali odpowiadała wielkość stoiska – w tym roku firma prezentowała się na... więcej »
Połączenie świata fizycznego ze światem cyfrowym
Liderzy biznesu ostrzegają: kultura i utarte zasady pracy przedsiębiorstw nie mogą stawać na drodze postępowi technologicznemu z Przemysłowym Internetem Rzeczy (IIoT) Stanowiąc pomost między... więcej »
 
Aktualne wydanie

Zobacz także

  •   Wydarzenia  
  •   Katalog  

Wydarzenia

Forum Wentylacja-Salon Klimatyzacja
2018-02-27 - 2018-02-28
Miejsce: Warszawa
ENEX - Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki
2018-02-28 - 2018-03-01
Miejsce: Kielce
AUTOMATICON Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów
2018-03-20 - 2018-03-23
Miejsce: Warszawa
PRZEMYSŁ 4.0
2018-04-10 - 2018-04-10
Miejsce: Warszawa

Katalog

ABB Sp. z o.o.
ABB Sp. z o.o.
Żegańska 1
04-713 Warszawa
tel. 32 79 09 222

zobacz wszystkie
SONDA

Czy inwestycje na rzecz energooszczędności się opłacają?

Oddanych głosów: 16

50% 50 %
tak 8 głos(ów)

31.3% 31.3 %
nie 5 głos(ów)

18.8% 18.8 %
nie potrafię wyliczyć 3 głos(ów)


Wydania specjalne

O wydawnictwie   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Darmowa prenumerata   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2018 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce