Udostępnij Udostępnij Udostępnij Udostępnij Print

Liebherr Components – łożyska wieńcowe

-- wtorek, 23 styczeń 2018

Pochodząca ze Szwajcarii grupa Liebherr, założona w 1949 roku, specjalizująca się w wielu różnych gałęziach przemysłu wkracza na polski rynek z dywizją Components. 

Terminową realizacją projektu na dostawy łożysk wieńcowych do zwałowarki, która będzie pracować na nowym bloku elektrowni Jaworzno, Liebherr Components rozpoczął działalność na polskim rynku. Nowego dostawcę charakteryzuje wieloletnie doświadczenie w przemyśle, innowacyjne rozwiązania oraz pełne wsparcie techniczne w języku polskim, za pośrednictwem biura handlowego Step Group Industry. 

Dywizja Liebherr Components zajmuje się projektowaniem oraz produkcją wysokiej jakości elementów układów mechanicznych, hydraulicznych i napędowych wraz z układami sterowania i kontroli procesu. Wszystkie elementy są produkowane z myślą o długiej i bezawaryjnej eksploatacji, tak aby wytrzymały niekorzystne warunki środowiska pracy takie jak drastyczne wahania temperatury, wstrząsy, zanieczyszczenia czy warunki morskie. 

Wśród produktów dostępnych w tej dywizji znajdują się: 

• Silniki diesla oraz gazowe

• Układy wtryskowe Common Rail

• Cylindry hydrauliczne

• Przekładnie i wciągarki

• Elektrotechnika

• Łożyska wieńcowe o średnicach do kilkunastu metrów

Wśród aplikacji w których sprawdzone zostały już produkty Liebherr Components znajdują się dźwigi, maszyny budowlane, sprzęt górniczy, turbiny wiatrowe oraz rozwiązania transportowe. Klienci w Polsce mają możliwość skorzystania z doświadczenia zdobytego przy wielu innych projektach i zoptymalizować swoją własną działalność, każda aplikacja jest traktowana indywidualnie i otrzymuje rozwiązanie skrojone na miarę potrzeb.

Biuro handlowe w Polsce gwarantuje pełne wsparcie techniczne w języku polskim, wizyty u klienta wraz z kadra inżynieryjną producenta oraz najlepsze warunki handlowe na rynku. Realizujemy standardowe dostawy części zamiennych, jak i również wspieramy rozwój nowych projektów i wykonujemy łożyska na bazie rysunku i potrzeb klienta. Biuro handlowe Liebherr Components łożyska SGI współpracuje również z biurami projektowymi w zakresie nowych rozwiązań i konstruowanych dopiero maszyn.

Biuro handlowe organizuje cykliczne szkolenia obejmujące zagadnienia łożysk wieńcowych zarówno dla pracowników pionów handlowych, jak i służb utrzymania ruchu.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę.


Przeczytaj także

Zasilacze awaryjne UPS
Jak wybrać właściwą usługę konserwacji Niektóre firmy mogą oceniać incydenty związane z utratą ciągłości zasilania jako mniej katastrofalne, chociaż zawsze są one głęboko niepożądane.... więcej »
Sensory w obrabiarkach CNC
Ostatnie dekady rozwoju przemysłu to ogromny postęp w technologii – celem jest: większa dokładność, wydajność i niezawodność produkcji. Można to uzyskać m.in. dzięki zastosowaniu nowoczesnych... więcej »
Jakość energii elektrycznej
Zła jakość energii elektrycznej to ogromne koszty, zarówno po stronie odbiorcy, jak i dostawcy. Zagadnienie to nabiera szczególnego znaczenia, gdyż rośnie liczba i moc jednostkowa... więcej »
Cyfryzację w zakładach przemysłowych wstrzymuje opór pracowników i mała konkurencja
Dzięki technologiom przemysłu 4.0 efektywność fabryk rośnie kilkukrotnie szybciej niż w latach 90. Zdaniem ekspertów większość polskich firm utknęła jednak w poprzedniej epoce. Przykładem... więcej »
Obsługa techniczna wózków widłowych
Właściwie zaplanowany i wdrożony program utrzymania ruchu to czynnik wpływający na optymalizację czasu pracy floty i wzrost jej produktywności. W jaki sposób zwiększyć efektywność... więcej »
Mierniki wibracji
Monitorowanie parametrów stanu maszyny pozwala wcześnie zidentyfikować zmiany, które wskazują na rozwijającą się usterkę. To główny element programu konserwacji predykcyjnej. Jedną z najczęściej... więcej »
 
Aktualne wydanie

Zobacz także

  •   Wydarzenia  
  •   Katalog  

Wydarzenia

Konferencja Automotive
2018-09-06 - 2018-09-07
Miejsce: Zakopane
ENERGETAB Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie
2018-09-12 - 2018-09-14
Miejsce: Bielsko Biała
ROBOTECH Robotics Technology Conference
2018-09-18 - 2018-09-18
Miejsce: Wrocław
VI Międzynarodowa Konferencja HAZEX
2018-09-20 - 2018-09-21
Miejsce: Kraków
Forum Mycia Przemysłowego 

2018-09-26 - 2018-09-27
Miejsce: Wrocław
IV Europejski Kongres Lean Manufacturing
2018-09-28 - 2018-09-29
Miejsce: Katowice

Katalog

Festo Sp. z o.o.
Festo Sp. z o.o.
Mszczonowska 7, Janki k/Warszawy
05-090 Raszyn
tel. +48 22 711 41 00

zobacz wszystkie
SONDA

Czy inwestycje na rzecz energooszczędności się opłacają?

Oddanych głosów: 16

50% 50 %
tak 8 głos(ów)

31.3% 31.3 %
nie 5 głos(ów)

18.8% 18.8 %
nie potrafię wyliczyć 3 głos(ów)


Wydania specjalne

O wydawnictwie   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Darmowa prenumerata   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2018 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce