Udostępnij Udostępnij Udostępnij Udostępnij Print

Liebherr Components – łożyska wieńcowe

-- wtorek, 23 styczeń 2018

Pochodząca ze Szwajcarii grupa Liebherr, założona w 1949 roku, specjalizująca się w wielu różnych gałęziach przemysłu wkracza na polski rynek z dywizją Components. 

Terminową realizacją projektu na dostawy łożysk wieńcowych do zwałowarki, która będzie pracować na nowym bloku elektrowni Jaworzno, Liebherr Components rozpoczął działalność na polskim rynku. Nowego dostawcę charakteryzuje wieloletnie doświadczenie w przemyśle, innowacyjne rozwiązania oraz pełne wsparcie techniczne w języku polskim, za pośrednictwem biura handlowego Step Group Industry. 

Dywizja Liebherr Components zajmuje się projektowaniem oraz produkcją wysokiej jakości elementów układów mechanicznych, hydraulicznych i napędowych wraz z układami sterowania i kontroli procesu. Wszystkie elementy są produkowane z myślą o długiej i bezawaryjnej eksploatacji, tak aby wytrzymały niekorzystne warunki środowiska pracy takie jak drastyczne wahania temperatury, wstrząsy, zanieczyszczenia czy warunki morskie. 

Wśród produktów dostępnych w tej dywizji znajdują się: 

• Silniki diesla oraz gazowe

• Układy wtryskowe Common Rail

• Cylindry hydrauliczne

• Przekładnie i wciągarki

• Elektrotechnika

• Łożyska wieńcowe o średnicach do kilkunastu metrów

Wśród aplikacji w których sprawdzone zostały już produkty Liebherr Components znajdują się dźwigi, maszyny budowlane, sprzęt górniczy, turbiny wiatrowe oraz rozwiązania transportowe. Klienci w Polsce mają możliwość skorzystania z doświadczenia zdobytego przy wielu innych projektach i zoptymalizować swoją własną działalność, każda aplikacja jest traktowana indywidualnie i otrzymuje rozwiązanie skrojone na miarę potrzeb.

Biuro handlowe w Polsce gwarantuje pełne wsparcie techniczne w języku polskim, wizyty u klienta wraz z kadra inżynieryjną producenta oraz najlepsze warunki handlowe na rynku. Realizujemy standardowe dostawy części zamiennych, jak i również wspieramy rozwój nowych projektów i wykonujemy łożyska na bazie rysunku i potrzeb klienta. Biuro handlowe Liebherr Components łożyska SGI współpracuje również z biurami projektowymi w zakresie nowych rozwiązań i konstruowanych dopiero maszyn.

Biuro handlowe organizuje cykliczne szkolenia obejmujące zagadnienia łożysk wieńcowych zarówno dla pracowników pionów handlowych, jak i służb utrzymania ruchu.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę.


Przeczytaj także

Rozwiązania AGV i AIV we współczesnych zakładach produkcyjnych
Dzisiejsza fabryka to środowisko pełne wyzwań dla działów utrzymania ruchu. Jednym z nich jest zwiększanie tempa pracy wraz z doskonaleniem przebiegu procesów produkcyjnych. Cele te... więcej »
Maszyny elektryczne wzbudzane magnesami trwałymi
Prezentowana publikacja przedstawia teorię, budowę  i sposoby projektowania  różnego rodzaju maszyn elektrycznych wzbudzanych magnesami trwałymi. Maszyny elektryczne z magnesami trwałymi... więcej »
Efektywność energetyczna systemu hydraulicznego, czyli dlaczego układ hydrauliczny się nagrzewa
Niezawodność i wysoka wydajność systemu hydraulicznego zależą od wielu czynników – również poprawnego projektu instalacji oraz jej właściwej konserwacji eksploatacyjnej. Taki układ nie... więcej »
Nowość od FUCHS – automatyczne urządzenie smarujące
RENOLIT Autoluber to kompaktowa smarownica jednopunktowa automatycznie dozująca smary niezależnie od zewnętrznego źródła energii. RENOLIT Autoluber ma pojemność 120 ml i może dozować zawartość w... więcej »
Znamy Mistrzów Polski w lutowaniu wyłonionych podczas RENEX Soldering Championship
III Edycja Mistrzostw Polski w lutowaniu, zorganizowana przez firmę RENEX we Włocławku w Browarze B, właśnie się zakończyła. Tym razem, w dniu, w którym rywalizowali przedstawiciele firmy, doszło do... więcej »
GT85 Polska z pokazami myjni TARRA Compact 100 podczas Automotive Production Support
Już 24 kwietnia we Wrocławiu odbędzie się kolejna edycja Automotive Production Support (APS), spotkania branżowego dedykowanego kadrze zarządzającej firm oraz grona specjalistów z branży Automotive.... więcej »
 
Aktualne wydanie

Zobacz także

  •   Wydarzenia  
  •   Katalog  

Wydarzenia

Hannover Messe
2018-04-23 - 2018-04-27
Miejsce: Niemcy
EXPOPOWER - Międzynarodowe Targi Energetyki
2018-04-23 - 2018-04-26
Miejsce: Poznań
Polskie Forum Hartownicze
2018-04-25 - 2018-04-26
Miejsce: Wrocław
Polskie Forum Hartownicze
2018-04-25 - 2018-04-26
Miejsce: Wrocław
Konferencja zakupowa - PROCON Manufacturing 2018
2018-05-24 - 2018-05-25
Miejsce: Wrocław

Katalog

NACHI EUROPE GmbH
NACHI EUROPE GmbH
Bischofstrasse 99
D-47809 Krefeld, Niemcy
tel. +48-502 49 52 89

zobacz wszystkie
SONDA

Czy inwestycje na rzecz energooszczędności się opłacają?

Oddanych głosów: 16

50% 50 %
tak 8 głos(ów)

31.3% 31.3 %
nie 5 głos(ów)

18.8% 18.8 %
nie potrafię wyliczyć 3 głos(ów)


Wydania specjalne

O wydawnictwie   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Darmowa prenumerata   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2018 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce