Liderzy Inżynierii Poniżej 40

Control Engineering Polska Liderzy Inżynierii Poniżej 40 Inżynieria & Utrzymanie Ruchu

Nagroda „Liderzy inżynierii poniżej czterdziestki” służy wyróżnieniu specjalistów z branży produkcyjnej, którzy nie skończyli jeszcze czterdziestu lat, a już przyczynili się do sukcesu zarówno swojego zakładu, jak i całej branży. Zwrócenie na nich uwagi jest istotne, ponieważ badania wykazują, że największym problemem sektora produkcji jest znalezienie, wyszkolenie i zatrzymanie u siebie pracowników.

Celem konkursu „Liderzy inżynierii poniżej czterdziestki” jest przybliżenie sukcesów młodych inżynierów zajmujących się produkcją i pokazanie, jak pracodawcy rekrutują i pomagają się rozwijać nowemu pokoleniu branżowych specjalistów.

Kandydaci muszą pracować w branży produkcyjnej i w chwili zakończenia konkursu (tj. 13 października 2017 r.) nie mogą mieć ukończonych czterdziestu lat.

Aby wziąć udział w Konkursie należy wypełnić formularz, znajdujący się pod poniższym linkiem.


Przejdź do formularza zgłoszeniowego


Po zgłoszeniu kandydatury nie można dokonać żadnych zmian. Decyzja jury jest ostateczna. Oficjalny regulamin znajduje się tutaj.

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na często zadawane pytania związane z konkursem.

Zwycięzcy drugiej edycji konkursu

Zwycięzcy konkursu - Liderzy inżynierii poniżej czterdziestki 2016
Na zdjęciu (od lewej): Krzysztof Szulc – laureat konkursu, Renata Poreda – ASTOR, Paweł Kasperek, Paweł Jakubiuk i Krzysztof Młynarski – laureaci, Jarosław Gracel – członek zarządu operacyjnego i dyrektor ds. marketingu firmy ASTOR, Paweł Madejski – laureat, Michael Majchrzak – wydawca magazynów Control Engineering Polska oraz Inżynieria i Utrzymanie Ruchu, Piotr Łojek i Michał Parda – laureaci, Wojciech Stasiak – redaktor naczelny Control Engineering Polska
Autor zdjęcia: Marcin Krokowski

Wręczenie pamiątkowych dyplomów, połączone z krótkimi autoprezentacjami przybyłych nagrodzonych oraz uroczystą kolacją, miało miejsce w salach warszawskiego Hotelu Marriott. Większą relację z wydarzenia, a także sylwetki wszystkich laureatów zamieścimy w nr 2 Control Engineering Polska oraz Inżynierii i Utrzymania Ruchu.

Start następnej edycji konkursu „Liderzy inżynierii poniżej czterdziestki” – już 21 stycznia 2017 r. Kandydaci mają czas na wysyłanie zgłoszeń do 14 października.